Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?

Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?

jestem zawsze
28-01-2011 21:07

A mi tę stronę polecił kolega i od tego czasu tutaj jestem...
Awatar
bywam tu czasem
29-01-2011 11:35

Na stronkie trafilem z forum SK
Awatar
redaktor tvpolsat.info
29-01-2011 12:08

Ja trafiłem tutaj gdy w googlach wpisałem TV Polsat, zobaczyłem tvpolsat.info - Wszystko o TV Polsat i tak się zaczęło, wchodziłem coraz częściej i częściej, zalogowałem się, byłem coraz bardziej aktywny itp. i niespodziewanie jestem redaktorem icon_wink
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
29-01-2011 12:22

Tutaj trafiłem wpisując w Google Tv Polsat.Kliknąłem w link,wszedłem,coraz częściej odwiedzałem strone.W lipcu postanowiłem zarejestrować się na tej stronie.I jestem tu do dziś,jestem Przyjacielem Strony i SuperTyperem z typowania redaktora icon_green.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
29-01-2011 12:28

redaktor napisał(a):

Ja trafiłem tutaj gdy w googlach wpisałem TV Polsat, zobaczyłem tvpolsat.info - Wszystko o TV Polsat i tak się zaczęło, wchodziłem coraz częściej i częściej, zalogowałem się[...]

Ja tak samo icon_wink
Awatar
ważna osoba
30-01-2011 11:40

Ja tu trafiłem dzięki Google wpisyłaem w Google polsat i tak się tutaj znalazłem. Bardzo mi się tu podoba i zostane na dłużej.
Awatar
bardzo ważna osoba
30-01-2011 11:42

@Cyfrowy Polsat tu sie zostaje na zawsze icon_smile Chyba że sie dostaje nakaz odwiedzenia Stasia
Awatar
ważna osoba
30-01-2011 15:53

Poszukiwałem informacji o platformie Cyfrowy Polsat w wyszukiwarce. To tutaj pojąłem jak to wszystko działa. Później często zaglądałem w poszukiwaniu nowości. Tematyka strony tak mnie jednak wciągnęła, że po kilku miesiącach regularnego zaglądania, postanowiłem się zarejestrować icon_smile
Udostępnij ten temat