Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
redaktor tvpolsat.info
12-07-2010 17:35

7 czerwca 2008 r. tuż przed 07:00 wystartował Polsat News, kanał informacyjny słonecznej telewizji.
Stacja nadaje z nowoczesnego studia, z którego korzystają także "Wydarzenia".

Zapraszamy do dyskusji na temat kanału informacyjnego - Polsat News icon_smile
Edytowane przez Krzysiek_46 dnia 03-02-2014 15:40
Awatar
bardzo ważna osoba
21-07-2010 20:56

[justify]Cóż, Kanał informacyjny Polsatu prezentuje się według mnie wyśmienicie. Informacje podawane w serwisach są zawsze interesujące, poruszane są każde tematy począwszy od wielkiej powodzi, po np. kłopoty z urzędem skarbowym zwykłego mieszkańca małej wsi. Polsat News nie zamyka się na jeden temat, co jest jego największym atutem. Poza tym, do tej telewizji zapraszani są nie tylko goście związani z polityką, a także eksperci z danych dziedzin. Zresztą, kanał newsowy Grupy Polsat zazwyczaj najpierw zasięga opinii ekspertów, a dopiero później polityków itd.

Nie narzekam też (a wręcz przeciwnie) na prezenterki w tym kanale informacyjnym ; ) Są naprawdę ładne i przy tym dobrze im z oczu patrzy. Atmosfera w studio jest (z tego co widać podczas "Nowego Dnia") luźna i sympatyczna, co według mnie również oddziałuje na widza.

Ogółem rzecz ujmując, do pełnego szczęścia brakuje mi tylko wersji HD.
A co powiecie o Polsat News International, jako pierwszy polski kanał informacyjny nadawany po angielsku? Sądzicie, że taki konspekt mógłby zostać kiedyś zrealizowany? Mówię kiedyś, ponieważ Polsat News musi wybić się z oglądalnością póki co...[/justify]
Edytowane przez KM dnia 21-07-2010 22:54
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-07-2010 15:14

Kiedyś być może. Ale obecnie pan Zygmunt Solorz raczej tnie wydatki na Polsat News na potęgę, więc musi to pozostać tylko w naszych marzeniach icon_wink.
Awatar
ważna osoba
24-07-2010 20:21

Z tego co słyszałem, dzisiaj TVN24 biorąc przykład z Polsat News przyjrzał się o poranku problemom stadionów na Euro. I kto tu od kogo kopiuje? icon_smile
Awatar
rozkręcam się
26-07-2010 11:50

Oooo tak, 1polnew to najlepszy kanał informacyjny (nie poparte żadnymi badaniami icon_green). Szkoda jednak, że nie pokazują tych super przerywników zapraszających na informacje co pół godziny, pogodę co pół godziny, interwencję Xtra i inne.

Chodzi mi dokładnie o ten filmik:
http://www.youtub...YQGoMi4GHs
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-07-2010 17:17

A dziś, chyba po raz pierwszy, rozmowę z politykami o 16:15 określono roboczo mianem "Kwadrans polityczny". Oczywiście, program nadal jest nadawany w ramach pasma "To jest dzień" i ma jego czołówkę, ale dobrze by było, gdyby go wydzielili i stworzyli osobną oprawę. Wstępna nazwa już jest icon_wink. Nawet fajna icon_smile.
Edytowane przez MN dnia 29-07-2010 17:20
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-08-2010 17:10

Tomasz Lejman, berliński korespondent Polsat News, tymczasowo (może troszkę wakacyjnie, może z powodu jakiegoś szkolenia) przebywa w Polsce. Aktualnie pracuje w siedzibie Polsatu w Warszawie, na Ostrobramskiej. Wczoraj był gościem "Biznes Informacji", a dzisiaj przygotował jakiś felieton dla "Wydarzeń" o godz. 15:50.
rozkręcam się
09-08-2010 12:55

Jak wygląda nocna ramówka PN?
Udostępnij ten temat