Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-01-2011 19:04

Również jestem za. Szczególnie w weekend wieczorem w PN jest "bieda", bo w serwisach w kółko emitowane jest praktycznie to samo. Więc każda zmiana będzie zdecydowanie na plus. PN i tak ma najwięcej serwisów z wszystkich stacji informacyjnych, więc, jak tam dwa "wylecą", to tylko na plus icon_wink.
Awatar
ważna osoba
03-01-2011 22:19

Może nie warte odnotowania, ale dziś w PN była mała awaria zegara.

P.S. Ĺťałuje że widziałem programu Kammela w PN, tym bardziej czytając recenzje icon_smile
Edytowane przez filczyk dnia 03-01-2011 22:19
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-01-2011 23:41

Tak, w ogóle go nie było przez pewien czas, razem z "datownikiem" icon_wink.

Ja muszę jednak napisać inną rzecz. Polsat News zdecydowanie przesadza z powtarzaniem felietonów z "Wydarzeń". Rozumiem można pokazać kilka najciekawszych wieczorem, ale one sobie goszczą w "Informacjach" dnia następnego nawet do 14:00/15:00. A w okresie świątecznym to już w ogóle miałem wrażenie, że nie robią nic innego, tylko emitują materiały "Wydarzeń". Gdzie są reporterzy Polsat News? Oni powinni przygotowywać jakieś felietony, bo tym względem jest "bieda". A ostatnio widziałem już w ogóle mistrzostwo świata, czyli powtarzanie w "Informacjach" reportaży "Interwencji" z ich belkami itp. Ktoś się powinien za to ostro wziąć...
Edytowane przez MN dnia 03-01-2011 23:43
Awatar
stały bywalec
10-01-2011 10:03

Dziś w ND , zadebiutowała Joanna Górska , która prowadziła program z Markiem Kacprzakiem . Czyżby została nową prowadzącą ND , przypomnę , że Joasia prowadziła już informacje w Polsat News w paśmie TjD
Awatar
jestem zawsze
10-01-2011 11:15

Nie wiem co o tym sądzicie ale według mnie powinni wymienić czołówki i grafikę ekranową tego kanału bo ta w porównaniu do Superstacji nie wygląda już nowocześnie. Z czołówkami mogliby się wzorować na Wydarzeniach lub Sporcie i Pogodzie dla TV Polsat.
Awatar
bywam tu czasem
10-01-2011 19:42

W PN za mało jest programów autorskich w weekendy to już prawdziwy dramat ciągle tylko wiadomości i wiadomości . Ilez można pokazywać ciągle to samo .Widać ze szefom trochę brakuje pomysłu na kanał
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-01-2011 15:14

Polsat News ma awarię paska informacyjnego. Pasek pilny pomieszał się z tym zwykłym i wyszedł niezły bałagan. Aktualnie paska i zegara nie ma wcale. Jest tylko logo.

Edycja: Naprawili icon_smile.
Edytowane przez MN dnia 26-01-2011 15:31
Awatar
bywam tu czasem
27-01-2011 19:56

Polsatowi News wyraźnie brakuje osobowości telewizyjnych . TVN24 bije PN już na starcie
Udostępnij ten temat