Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
bardzo ważna osoba
03-08-2018 08:35

Joanna Racewicz przechodzi do Polsat News.

https://m.wirtual...olsat-news
stały bywalec
05-08-2018 10:39

Za dwa dni minie miesiąc od rozpoczęcia remontu studia PN. Czy ktoś wie co się teraz dzieje w studiu?
Można wnioskować, im dłuższy remont, tym większe prawdopodobieństwo większych zmian.
Awatar
ważna osoba
05-08-2018 11:51

Mam nadzieje na rewolucję.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-08-2018 15:08

Na jakąś wielką rewolucję to bym się nie nastawiał. Znając oszczędność właściciela stacji raczej lifting wchodzi w grę. Wymiana bimów plus jakieś nowe elementy scenografii. Niemniej remont trwa długo, sam obstawiałem maksymalnie jakieś 2 tygodnie. Ale dały mi do myślenia słowa red. Dobieckiego, który poinformował przed zamknięciem PN2, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, TBDNŚ wróci do PN po wakacjach, co sugerowałoby, że są uzależnieni właśnie od trwającego remontu.
We wrześniu na antenie pojawi się też prawdopodobnie red. Rymanowski, tak coś czuję, że Wydarzenia mogą przy tej okazji zyskać nowe oblicze....
Awatar
ekipa moderatorska
05-08-2018 15:33

Gdyby miał być tylko lifting, to nie pracowaliby przez miesiąc.
Awatar
stały bywalec
05-08-2018 15:52

Może ekipa pracuje na jedną zmianę? Tak z oszczędności? icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-08-2018 17:27

Zależy kto co uważa za rewolucję.

Remont od początku był zaplanowany na około 2 miesiące.
przyjaciel strony
06-08-2018 07:51

Dziwne, że stacja nie wydała oficjalnego potwierdzenia remontu ani kierownictwo nie zapowiedziało jakich zmian po remoncie możemy się spodziewać. Nikt nie wie jak to teraz wygląda? I jaki jest finalny zamysł?
Udostępnij ten temat