Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
21-06-2021 12:30

Piotr Kotwicki reporterem Polsat News w Poznaniu.
Piotr Kotwicki reporterem Polsat News w Poznaniu
Awatar
redaktor tvpolsat.info
24-06-2021 19:10

Mocne burze w Polsce lub inny temat zasługuje na żółty pasek itp., a na pilnym pasku tylko o propozycji dla akcjonariuszy. Żenada. I teraz tak przez tydzień?
bardzo ważna osoba
24-06-2021 20:21

Ja już wcześniej pisałem na ten temat że propozycja dla akcjonariuszy to nie jest temat na żółty pasek takie amatorskie podejście do tematu
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-06-2021 19:15

Na dniach ekipa Polsat News przeniesie realizację programów do studia, z którego dotychczas nadawała telewizja Superstacja. W pomieszczeniu, w którym produkowana jest większość audycji Polsat News, odbywać się będzie remont.


Polsat News przenosi się do studia Superstacji
Awatar
piszę coraz więcej
28-06-2021 08:45

Według WM, remont ma związek z nową identyfikacją wizualną Polsat News
https://m.wirtual...ews-remont
Awatar
ekipa moderatorska
28-06-2021 14:57

Będę zadowolony z jakichkolwiek zmian studia i oprawy, byleby tylko przestali dawać całymi dniami żółty pasek z taka samą informacją. Nie wspominając już o dawaniu na cały dzień na żółty pasek informacji o akcjach Netii itp.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
29-06-2021 11:43

Do ekipy Polsat News dołączyły reporterki wcześniej związane z telewizją Superstacja. Ada Borowicz, Katarzyna Kajdasz i Weronika Korol przygotowują materiały dla głównej anteny informacyjnej Telewizji Polsat. Z naszych nieoficjalnych informacji wyniki, że dziennikarki są na okresie próbnym, wspomagając redakcję w okresie wakacyjnym.


Borowicz, Kajdasz i Korol w Polsat News. Wcześniej były związane z Superstacją
Awatar
jestem zawsze
29-06-2021 18:35

doniu napisał(a):
Na dniach ekipa Polsat News przeniesie realizację programów do studia, z którego dotychczas nadawała telewizja Superstacja. W pomieszczeniu, w którym produkowana jest większość audycji Polsat News, odbywać się będzie remont.

Polsat News przenosi się do studia Superstacji


Polsat News będzie nadawał ze studia B od 1 lipca.
i.ibb.co/c3JLMFJ/Gosc-Wydarzen.jpg

i.ibb.co/HNfqLDM/grafiit.png
Udostępnij ten temat