Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
ekipa moderatorska
17-08-2021 20:59

Czy ktoś wie kiedy ostatni raz Donald Tusk miał wywiad w Polsacie News?
Awatar
bardzo ważna osoba
18-08-2021 01:00

W sumie też mi niedawno przeszło to przez myśl czy teraz Donald Tusk jako p.o. przewodniczącego PO będzie pojawiać się w Polsacie News tak jak jego poprzednicy czy będzie unosić się swoją wysoką pozycją nazwiska i ograniczy się jedynie do TVN-u, z którym jest od wielu lat bliżej, oraz wybranych gazetach.
Awatar
ekipa moderatorska
18-08-2021 10:56

Właśnie nie wiem czy on się unosi swoim nazwiskiem. Regularnie "pojedynkuje" się z dziennikarzami TVP Info, więc nie miałby problemów z przyjściem do Polsatu News. Inni ważni politycy PO chodzą. Coś w tej całej sytuacji nie gra. Od bardzo dawna do PN nie był zapraszany, albo nie chciał przychodzić.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
26-08-2021 12:05

Giersz, Białkowski, Łaguna, Cenker i Banasiak odchodzą z Polsat News.
Giersz, Białkowski, Łaguna, Cenker i Banasiak odchodzą z Polsat News
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-08-2021 15:10

Od poniedziałku, 30 sierpnia br. Polsat News zadebiutuje z nowym logo i oprawą graficzna – ustaliła redakcja omediach.info i tvpolsat.info.


Nowa oprawa Polsat News od poniedziałku
stały bywalec
28-08-2021 21:08

Mam pytanko. Skoro udało wam się zdobyć informacje o premierze nowej oprawy, czy macie potwierdzone, że ta oprawa ekranowa pokazana w jednym spocie, jest docelową czy będzie inna?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-09-2021 17:48

12 września w Warszawie odbędzie się beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej. Wydarzenie to transmitować będzie Polsat News. Mszę Świętą poprzedzi godzinne wydanie specjalne.
Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej – wydanie specjalne w Polsat News
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-09-2021 14:14

Z końcem września, Marek Piotr Wójcicki odchodzi z Polsat News – dowiedziała się redakcja omediach.info i tvpolsat.info.

Marek Piotr Wójcicki odchodzi z Polsat News
Udostępnij ten temat