Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
ważna osoba
02-10-2010 20:14

A ja lubię Dorotę Gawryluk.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-10-2010 16:14

Jerzy Piasny dołączył do Mariusza Gzyla i stał się drugim prowadzącym codziennych wydań "Polski" w Polsat News, które nagrywane są w siedzibie TV Biznes na GPW.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-10-2010 20:01

A trzecią prowadzącą "Polski" została, a raczej powróciła do jej prowadzenia, Paulina Brencz, poznańska dziennikarka Polsat News, czyli przeniosła się z Poznania do Warszawy lub dojeżdża na swoje dyżury na GPW.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-10-2010 19:48

Wygląda na to, że Polsat News po cichu zrezygnował z "Interwencji Extra". Mamy drugą połowę października, a program nadal nie powrócił z wakacji i nic nie wskazuje na to, żeby miał wrócić.
jestem zawsze
18-10-2010 23:44

Może rezygnacja z programu Interwencja EXTRA spowodowana jest tym, że co innego będzie zaplanowane w tym czasie np wydłużenie programu Gość Wydarzeń lub powrót programu Więcej Wydarzeń bo chyba nie będą wiecznie nadawać powtórek programu Interwencja.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-10-2010 20:13

Trwa specjalne wydanie "To był dzień" w związku z zabójstwem w biurze PiS w centrum Łodzi. Program prowadzą:
[ulist=square]Magda Sakowska (ze studia w Warszawie),
Agnieszka Gozdyra (sprzed biura PiS w Łodzi).[/ulist]
Oczywiście, cały blok, w którego skład wchodzi też "To był dzień", ma specjalną czołówkę.
Awatar
bardzo ważna osoba
20-10-2010 00:43

Nie zdążyłem nagrać nawet czołówki w powtórce, bo sen mnie wciągnął na maksa. Nagrywam za to całość, bo może w trakcie będzie jakaś jeszcze...
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-10-2010 23:59

Kolejną prowadzącą "Polski" została Magdalena Cenker, reporterka TV Biznes, która kiedyś pracowała w Poznaniu, a teraz "wylądowała" w Warszawie icon_wink. Coś trochę dużo tych prowadzących, jak na jeden program:
[ulist=disc]Mariusz Gzyl,
Jerzy Piasny,
Paulina Brencz,
Magdalena Cenker.[/ulist]
Udostępnij ten temat