Polsat News - dyskusja ogólna

rozkręcam się
02-11-2010 18:43

Mam nadzieję, że obejdzie się bez zwolnień.

Sprawa się wyklarowała. icon_wink Prawdopodobnie obejdzie się bez zwolnień. A zmiany - jeśli już - to od stycznia i to raczej niezbyt wielkie.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-11-2010 18:46

To świetna wiadomość icon_smile. Zwolnienia zawsze negatywnie wpływają na prace w zespole.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-11-2010 17:14

Dziś nie wyemitowano "Biznes Informacji, ani w Polsat News, ani tym bardziej w TV Biznes. W Polsat News trwa bowiem program specjalny w sprawie sytuacji w PiS icon_wink.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
05-11-2010 17:17

Właśnie chciałem napisać, że od ok. godz. 15:00 trwa wydanie specjalne programu w 1polnew
jestem zawsze
07-11-2010 20:58

Ciekaw jestem kiedy w końcu zostanie uruchomiona strona internetowa polsat news czy to tak trudno jest uruchomić to jest jakiś skandal jak powstawały program polsat play czy polsat cafe od razu ze stronami a tutaj czekamy ponad 2 lata i nic i tylko napis strona w budowie nie wiem na co czekają? to jest nie zrozumiałe po prostu.
Awatar
ważna osoba
15-11-2010 18:49

@azek84 Uruchomienie strony kanału informacyjnego to większa inwestycja niż internetowe portfolio kanału tematycznego z aktualnym programem.

Eh... Dominik Libicki w "Gościu Wydarzeń", to już nie mają kogo zapraszać do studia ;p

Edit; Polsat ma niestety skłonność do autoreklamy przy różnych okazjach - nowe kanały, ważne umowy i transakcje, nowa oferta CP itp. ;p
Edytowane przez filczyk dnia 15-11-2010 20:00
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-11-2010 18:52

Mam wrażenie, że dzisiaj lekko "sfiksowali". Cały dzień o jednym + pół dnia żółty pasek + relacja na żywo z konferencji + "Biznes Informacje" wiadomo, o czym, pomijając już materiały o tym w każdym serwisie i "Wydarzeniach". Pan Dominik będzie "wisienką na torcie" tego dnia icon_green.
Awatar
ważna osoba
15-11-2010 19:57

Pan Gugała kiepsko zna się na telewizji i CP. Wywiad był sztywny i kiepski. A "El Loco" także wyglądał jak by miał kij od szczotki w d....
Generalnie lipa, sztywniactwo i brak orientacji.
Udostępnij ten temat