Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-11-2010 20:00

Lepsze wywiady są w Radiu PiN, tam przynajmniej p. Libickiego trochę przyciskają, a tu było jak u "cioci na imieninach" icon_green.
Awatar
ważna osoba
15-11-2010 20:09

A nawet lepiej. Gugała nie wiedział nawet o co pyta a Libicki nie chciał mu ze slangu wyjechać. Śmieszne. icon_green
Awatar
jestem zawsze
15-11-2010 20:16

nin napisał(a):
Pan Gugała kiepsko zna się na telewizji i CP. Wywiad był sztywny i kiepski. A "El Loco" także wyglądał jak by miał kij od szczotki w d....
Generalnie lipa, sztywniactwo i brak orientacji.

Ale przynajmniej powiedzieli coś nie tylko o tej transakcji ale również o TV2Tygodniku - tylko szkoda że nikt nie wspomniał o liście kanałów icon_cry
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-11-2010 17:49

A jeszcze rozbawiło mnie to, jak pan Gugała nazwał ipla "naszą przeglądarką" icon_green. Rzeczywiście, zgadzam się, że pan Gugała średnio orientuje się w sprawach tv, ale w sprawach stacji, w której się pracuje, warto byłoby być na bieżąco. A jeszcze, jak "palnął", że prezes Libicki jest teraz też prezesem Polsatu, to o mało nie spadłem z krzesła icon_wink. Mógł chociaż wejść na tvpolsat.info, to by wiedział, że prezesem to p. Libicki jest tylko w CP, a w Polsacie jest/będzie członkiem rady nadzorczej, a to różnica icon_redface. Lektura, lektura, jeszcze raz lektura tvpolsat.info to podstawa icon_wink.
Edytowane przez MN dnia 16-11-2010 17:52
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-11-2010 16:33

Kolejny członek redakcji biznesowej Polsat News i gospodarz "Biznes Informacji" zaczął prowadzić zwykłe "Informacje". Po Bartoszu Kurku, jest to Przemysław Talkowski. Pewnie w tej roli będzie pojawiać się okazjonalnie, tak jak Kurek.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-11-2010 16:38

W związku z ciszą wyborczą, minionej nocy w Polsat News odbywał się "festiwal reportaży i filmów dokumentalnych" icon_wink. Z archiwum wyciągnięto taśmy nawet z dolnych półek, bo np. z 1999 roku. Na szczęście wszystko ładnie dostosowane do 16:9, poprzez pillarbox.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-11-2010 23:46

Wczoraj na antenę Polsat News powróciła "Interwencja Extra", ale w nowej formule, czyli w postaci prezentacji najlepszych materiałów "Interwencji" z tygodnia. Pierwsze wydanie prowadził Artur Kaczmarski. Program rozpoczął się około godz. 23:25, trwał 35 minut i był lekko niespójny graficznie, bo część belek pochodziło z grafiki Polsat News, a część z "Interwencji". Trudno powiedzieć, czy będzie ukazywał się regularnie, czy to tylko raz zamiast powtórki "Debaty Wybierz Samorząd", której nie można było pokazać ze względu na ciszę wyborczą. Tym bardziej, że prowadzący na końcu nie zaprosił za tydzień.
bardzo ważna osoba
03-12-2010 20:57

Pytam się ponownie bo wcześnie nie dostałem odpowiedzi. Kiedy będzie czynna strona internetowa 1polnew
Udostępnij ten temat