Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-12-2010 16:37

Wszystko już się wyjaśniło. "Polska" w dni powszednie jest i będzie nadawana na przemian z różnych ośrodków lokalnych Polsat News (np. Katowice, Poznań, Kraków) i prowadzona przez tamtejszych reporterów stacji. Zaktualizowałem już newsa w tej sprawie icon_wink: http://tvpolsat.i...dmore=2759.
Edytowane przez MN dnia 15-12-2010 16:38
jestem zawsze
16-12-2010 11:47

Co sądzicie o dziennikarkach takich jak Dorota Rojek i Agata Słysz [usunięto]?
Edytowane przez MN dnia 16-12-2010 21:03
Awatar
jestem zawsze
16-12-2010 14:36

Akurat o pani Dorocie mógłbym się wypowiedzieć się w samych superlatywach gdyż znam ją ze swojego podwórka czyli serwisu informacyjnego regionalnego ośrodka w którego jestem zasięgu czyli "Kroniki" TVP Kraków.
Awatar
ważna osoba
16-12-2010 18:03

Kolejny przykład ignorancji PN? O nagrodach dla dziennikarzy roku w Metrze
www.gostynslaska.pl/wp-content/uploads/2010/12/dziennikarz_roku.jpg


@edit Wcześniej była mowa o tym, że różne media korzystają z sondaży przeprowadzonych na zlecenie Polsat News bez zaznaczenia dla jakiej stacji były one prowadzone. W tym artykule sytuacja jest taka, że napomina się o zwycięzcy w kategorii "news" bez podania nazwy stacji gdzie ów informacja padła po raz pierwszy. Przecież W. Bater musiał gdzieś je podać, żeby można było się o tym dowiedzieć. Inne kategorie opisane w tej rubryce są podpisane medium dla jakiego pracują nagrodzeni dziennikarze.
Edytowane przez filczyk dnia 16-12-2010 19:48
Awatar
bardzo ważna osoba
16-12-2010 18:07

@filczyk a gdzie tu ignorancja PN??
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-12-2010 20:20

Chyba to przykład ignorancji innych mediów icon_redface. Niestety, porównanie do sprawy sondaży, o której kiedyś pisałem, jest jak najbardziej trafne. Polsat News niestety często po prostu się "olewa". Smutne to niestety.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-12-2010 17:16

Cały tydzień próbowałem coś ustalić, ale dział PR, a nawet sam pan Tomasz Kammel nie wiedzieli nic konkretnego. No trudno, bo widzę, że inny serwis wykorzystał sytuację. Ale napiszę, to czego nigdzie nie ma.

Chodzi oczywiście o "Pana, Wójta, Plebana", satyryczny program polityczny w Polsat News, prowadzony przez pana Kammela. Przyznam, że magazyn bardzo mi się spodobał. Świetna scenografia, mimo że to było nagrywane w studiu Polsat News. Studio było słabo oświetlone, a na bimach był bodajże Stańczyk i pływające rybki, a na dużym bimie, chyba Bitwa pod Grunwaldem (obraz). Panowie (Kammel, Oleksy i Kraszewski) siedzieli przy małym stoliku na środku studia, na tym drewnianym podeście. Robiono sobie małe żarty z anonimowych posłów, nieznanych opinii publicznej, zadając im w Sejmie serię pytań, czasem dziwnych. Mówiono także m.in. o kampanii samorządowej w internecie.

Oby program zagościł na dłużej, bo jest całkiem, całkiem icon_wink.
Edytowane przez MN dnia 31-12-2010 17:18
jestem zawsze
01-01-2011 23:55

Nawet bardzo fajny program mam nadzieje, że wejdzie do stałej ramówki i mógłby się stać odpowiednikiem Szkła kontaktowego i być nadawanym codziennie.
Udostępnij ten temat