Dawne programy PolsatuDawne programy PolsatuDawne programy PolsatuDawne programy Polsatu

Dawne programy Polsatu

wkręcam się
20-08-2011 00:09

Starsze programy powinny znajdować się na Ipli chętnie pooglądałbym jakieś teleturnieje typu Idź na całość czy Awantura o Kasę icon_smile
Jest wiele programów których tam jeszcze nie wrzucono
bardzo ważna osoba
02-02-2012 08:42

co myślicie aby do Polsatu powrócił popularny program dla dzieci "Hugo"
Awatar
jestem zawsze
02-02-2012 10:59

Byłbym za powrotem i to nawet z pierwszym składem tzn. duetem Asiński - Krucz. Przy okazji co myślicie o tym aby Polsat i Polsat 2 przypomniały archiwalne programy i seriale
? Ja byłbym za bo to lepsze byłoby niż Rodzina Zastępcza, Kiepscy i Daleko od Noszy o poranku w Polsacie.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
19-02-2012 13:31

Według mnie powinni powtórzyć serial "Kocham Klarę", od dawna nie był emitowany.
Myślę również że spore udziały w rynku zapewniła by powtórna emisja Xeny czy też Herculesa icon_smile
Awatar
ważna osoba
19-02-2012 16:41

Programów i seriali miał 1pol kiedyś dużo. Pamięta ktoś serial Czego się boją faceci czyli seks w mniejszym mieście ?icon_razz.gif Właśnie przypomniałem sobie że był taki serial w którym grał Cezary Pazura ale chyba nie był nigdy powtarzany albo nie pamiętam.
rozkręcam się
13-04-2012 17:00

zbyszko napisał(a):

No i DISCO POLO LIVE!!!!! Mam nadzieję że wróci ta audycjia.Kto jest za niech pisze!


Disco Polo Live jest teraz w Polo TV. W każdą sobotę o 19.00.

Wcześniej w latacvh 2009-2011 DPL było nadawane w ITV w każdą niedzielę o 10.20
ważna osoba
12-11-2012 13:31

Tak się zastanawiam, czy kiedyś Polsat przestanie powtarzać Kiepskich. Lubię ten serial, ale co za dużo to niezdrowo. Mogliby powtórzyć seriale sprzed lat, sporo ich mają przecież, albo jakieś programy. Generalnie mogliby postarać się o jakiś program muzyczny, chociażby w soboty albo w niedziele. Mogliby robić notowania np. 10 aktualnych hitów plus jakieś przeboje z dawnych lat. Inne stacje nie mają takiego czegoś, więc to byłoby ciekawe rozwiązanie.
Awatar
jestem zawsze
15-12-2012 14:08

Mi z kolei się przypomniał program YE! YE! YE! gdzie często były grane teledyski produkowane przez sam program. Jedną z nich była piosenka "Wielkie, małe słowa" którą to śpiewał jakiś chłopak dla swojej młodszej siostry. Refren tej piosenki brzmiał tak:
Wielkie, małe słowa znane są od lat
otwierają serca - otwierają świat
Takie lekkie jak piórko - ważyć mogą tyle
Zmieniają na lepsze każdą szaro-burą chwilę.
Piosenka ta była realizowana w studiu
wirtualnym a w tle były widoki na miasto -
bodajże Warszawę.
Pamiętam też program "Podryw Kontrolowany" który prowadziła Renata Dąbkowska (wokalistka chodnikowej grupy Dystans a później grupy Sixteen z którą to w 1998 roku pojechała na Eurowizję) która to bodajże robiła za swatkę dla dwóch osób. Wiem że program ten był robiony "na mieście" i trwał około 30 minut a emitowany był w 2001 roku.

PS: Miałem robić konkurs o tym pierwszym programie ale jednak zmieniłem zdanie icon_smile
Udostępnij ten temat