TYPOWANIE: "Pierwsza miłość" - pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie - edycjaTYPOWANIE: "Pierwsza miłość" - pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie - edycjaTYPOWANIE: "Pierwsza miłość" - pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie - edycjaTYPOWANIE: "Pierwsza miłość" - pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie - edycja

TYPOWANIE: "Pierwsza miłość" - pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie - edycja

Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-12-2012 16:28

18:07 Majka
Awatar
rozkręcam się
14-12-2012 16:41

18:10 Marysia
Awatar
przyjaciel strony
14-12-2012 17:24

18:07, Kinga
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
14-12-2012 17:55

Już po wszystkim ! Koniec finałowego typowania Pierwszej Miłości ! Wyniki oraz podsumowanie ostatniego typowania po pierwszej przerwie !


Godzinę przerwy trafnie niestety nikt nie wytypował icon_cry

Osobę w pierwszej scenie po przerwie trafnie wytypował: MG i to on zgarnia Supertypera osób w pierwszej sceny po przerwie, bo on dobrze wytypował w ostatnim dniu typowania i nie ma na koncie tego Supertypera !


Trafne typowania godzin przerwy reklamowej - tabela końcowa (20 pkt = SUPERTYPER PM - godziny przerw reklamowych - edycja 3 !)
rafpolsat - 27 pkt
DK - 20 pkt
MG - 20 pkt
Cyfrowy Polsat - 20 pkt

PC - 18 pkt
MN - 15 pkt
Mariusz - 10 pkt
Krzysiek_46 - 8 pkt
qwqq - 7 pkt
CyfrowyKacper - 2 pkt
rebeltv - 1 pkt
dami12 - 1 pkt


Trafne typowania osób w pierwszej scenie po przerwie - tabela końcowa (20 pkt - SUPERTYPER PM - osoby w pierwszej scenie po przerwie - edycja 3 ! )
DK - 20 pkt

PC - 19 pkt
MG - 14 pkt*
rafpolsat - 12 pkt
MN - 7 pkt
krzysztof018 - 6 pkt
Cyfrowy Polsat - 3 pkt
Mariusz - 3 pkt
CyfrowyKacper - 3 pkt
Krzysiek_46 - 2 pkt
dami12 - 1 pkt

* - zdobył w ostatnim dniu typowania Supertypera

Tydzień Finałowy - tabela punktowa (osoba z najwięksżą ilością pkt w piątek = Złoty Supertyper Pierwszej Miłości - tabela końcowa
rafpolsat - 11 pkt

qwqq - 7 pkt
krzysztof018 - 2 pkt
MG - 1 pkt


Odcinkiem 1609 kończymy typowanie Pierwszej Miłości. Ta edycja trwała króciutko, po zaledwie niecałe 3.5 miesiąca. Tak czy siak dobrze się bawiliśmy. Gratuluję sobie zdobycia Złotego Supertypera Pierwszej Miłości icon_smile Nie spodziewałem się, że sam zdobęde Złotego Supertypera icon_green Ale tutaj nie o tym, tutaj mam dziękować. Chciałem Wam serdecznie podziękować za to typowanie. Było miło mi gościć przez 3 edycje, z 4 - o ile mnie pamięc nie myli - różnymi formułami typowania w Waszych przeglądarkach. W wielu typowaniach było po kilkanaście typów, jednak pod koniec II edycji formuła się już powypalała. Teraz się jeszcze dowiedziałem, że oszukiwaliście, ale mam nadzieję, że ktoś nie oszukiwał, że ktoś grał fair play. Dziękuję Wam za tę niesamowitą frajdę prowadzenia codziennego typowania. Było fajnie. A teraz czas powiedzieć "Było miło, ale się skończyło". Oficjalnie zamykam na zawsze typowanie Pierwszej Miłości ! To już naprawdę wszystko. Podziękowania również idą do techników Polsatu, po raz kolejny nie zawiedli mrgreen Podziekowania także dla użytkownika SG7, bo bez niego nie byłoby tego typowania. Zapraszam jeszcze do dyskusji, ten wątek pobędzie tutaj jeszcze 24 godziny, potem - na pamiątkę wraz z dyskusją - pójdą do Archiwum. Ale to nie koniec moich spotkań z Wami, bo zobaczymy się w styczniu w dziale Obstaw!, gdzie będziemy kontynuować obstawianie Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej icon_smile A teraz już dziękuję, historia typowania Pierwszej Miłości - ostatniego typowania codziennego została zakończona. icon_smile

[center]THE END[/center]
Edytowane przez RS dnia 14-12-2012 18:18
Udostępnij ten temat