DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3

DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3

Awatar
wkręcam się
28-05-2012 09:16

http://pierwszami...
Wszystko na tacy podane icon_razz.gif
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
28-05-2012 15:42

No tak, ale tutaj nie ma podane, kto będzie w pierwszej scenie, więc nie oszukasz mnie icon_green
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
08-06-2012 13:30

Taka mała wiadomość, jakby ktoś nie zaglądał do odpowiedniego wątku: dzisiejsze typowanie PM zostało odwołane ze względu na mecz otwarcia Euro 2012 Polska - Grecja. icon_smile Zapraszam na poniedziałek, wtedy już nie będzie komplikacji icon_smile
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
10-06-2012 19:30

Uwaga! Już jutro rozpoczniemy ostatni tydzień naszej zabawy icon_smile W tym tygodniu każdy z Was, nawet jak ma już Supertypera w obu kategoriach może je typować do 18 czerwca, w każdym typowaniu, w każdym dniu. icon_smile 18 czerwca każda osoba, która nie ma Supertypera, będzie mogła go zdobyć, jak dobrze wytypuje. Będziecie zdobywać punkty również do specjalnej kategorii Tydzień Finałowy, w której osoba, która 18 czerwca będzie miała najwięcej punktów, zdobędzie Złotego Supertypera Pierwszej Miłości - II edycja icon_smile. Będzie to jednocześnie zwieńczenie naszej przeprawy w tym sezonie. Również Wam podziękuję za ten sezon i miejmy nadzieję zaproszę do następnego sezonu. No, to tyle. Zapraszam Was na jutro i życzę powodzenia w tym tygodniu. icon_smile
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
15-06-2012 18:18

Przypominam o poniedziałkowym typowaniu ! Każdy, kto dobrze wytypuje, a nie ma Supertypera na koncie może go zgarnąć icon_smile A osoby, którem mają Supertypery również zapraszam do typowania, a szczególnie do walki zapraszam @PN i @Cyfrowy Polsat, bo oni mają największą szansę na Złotego Supertypera icon_smile
Awatar
jestem zawsze
18-06-2012 19:12

Dlaczego mój głos był nie ważny
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
18-06-2012 19:16

Ponieważ nie miałeś w ani jednej kategorii Supertypera, musisz typować obie kategorie: godzinę i osobę icon_smile
Awatar
jestem zawsze
18-06-2012 19:17

ok dobra
Udostępnij ten temat