DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3

DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3

Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
18-07-2012 17:56

Uwaga uwaga ! Trzecia edycja typowania "Pierwszej Miłości" w odsłonie "pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie" powraca 27 sierpnia ! Wątek i zasady typowania w sezonie 2012/2013 zostaną przedstawione na minimum dwa tygodnie przed rozpoczęciem edycji ! Zapraszam bardzo serdecznie !
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
24-07-2012 19:18

Fail icon_razz.gif Typowanie startuje 3 września, przed chwilą dowiedziałem się, że na początku będą powtórki icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-07-2012 19:20

Ale w sumie można typować i te 5 odcinków powtórkowych, ale np. samą przerwę icon_wink.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
24-07-2012 19:29

No tak, ale dziwnie później dołączać osobę icon_wink Jeszcze pomyślę icon_smile
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
15-08-2012 22:15

Chciałbym przypomnieć, że 27 sierpnia rozpoczynamy III edycję typowania Pierwszej Miłości: przez pierwszy tydzień typujemy godzinę przerwy, od drugiego typowania wraz z nowymi odcinkami wraca typowanie pierwszej sceny po przerwie icon_smile Zapraszam icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-10-2012 15:23

W sprawie typowania, to mam propozycję, żeby formuła była bez zmian, ale żeby typowanie było o 1 dzień do przodu, tzn. w poniedziałek typujemy odcinek wtorkowy itp., a w piątek poniedziałkowy. W ten sposób nikt by nie oszukiwał icon_smile.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
02-10-2012 15:37

To również dobry pomysł na zwiększenie frekwencji icon_wink Zobaczymy, co w piątek zrobię i jak zrobięicon_wink

PS: Czyli w osobnym poście rozpoczynalibyśmy typowanie następnego odcinka? Bo nie chce mi się odświeżać posta z wynikami icon_wink ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-10-2012 15:39

Ok, to czekamy z niecierpliwością icon_smile.

PS Tak, myślę że w osobnym icon_smile.
Udostępnij ten temat