DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3

DYSKUSJA O TYPOWANIU: "Pierwsza miłość" pierwsza przerwa i pierwsza scena po przerwie 3

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-10-2012 18:57

W pierwszej scenie po przerwie była Ola i Mikser icon_wink
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
02-10-2012 20:47

No, czyli się nie pomyliłem icon_wink Dzięki za potwierdzenie icon_smile
Awatar
ważna osoba
14-11-2012 18:39

Nastąpiła pomyłka ja źle wytypowałem i dodano mi 3 punkty powinienem mieć 3 punkty a mam 6 punktów.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
14-11-2012 18:45

Wiem, właśnie pomyliłem Ciebie z @CyfrowymKacprem, już usuwam te 3 pkt. icon_wink
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
25-11-2012 12:27

[center]UWAGA ![/center]

Chciałbym poinformować, że w dniu 14 grudnia 2012r. na zawsze zostanie zakończone typowanie Pierwszej Miłości. Tak jak Michał napisał tutaj, można oszukiwać, może to jest przyczyną tego, że osiągacie cały czas dobre typy. Podziękuję Wam jeszcze w piątek 14 grudnia, ale już teraz wielkie DZIĘKI! za to, że typowaliście icon_smile
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-11-2012 12:41

My także dziękujemyicon_wink
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
09-12-2012 19:54

Uwaga typerzy !

Już jutro rozpoczynamy ostatni tydzień typowania PM - ostatni forever tydzień typowania PM. Powalczycie w Tygodniu Finałowym po raz ostatni o Złotego Supertypera Pierwszej Miłości, osoba, która będzie miała najwięcej punktów w osobnej kategorii w piątek zdobywa tę nagrodę. Będziecie mogli typować osobę i godzinę. Zapraszam również do typowania osoby, które mają już nagrody na swoim koncie. Tak więc wykorzystajcie nadarzającą się okazję i typujcie w typowaniu PM - wielki koniec i wciśnienie guzika "THE END" już 14 grudnia. Zapraszam do Tygodnia Finałowego ! icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-12-2012 18:26

Dziękujemy Ci Rafale za sumienne prowadzenie typowania icon_smile.
Udostępnij ten temat