"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

Awatar
redaktor tvpolsat.info
12-07-2010 17:38

Zapraszamy do wypowiadania się na temat serwisu informacyjnego Telewizji Polsat.

Co myślicie o "Wydarzeniach" ? icon_smile
Awatar
jestem zawsze
26-07-2010 23:16

To jest dobry i nowoczesny serwis informacyjny i co najważniejsze nie nudnawy jak Wiadomości TVP1.
Awatar
ważna osoba
27-07-2010 20:49

Najlepszy serwis obecnie na rynku. Widać że po stratach jakie Lis wyrządził redakcja się odbudowała. Brawo. Lepsza Gawryluk i Gugała niż Lisowie.
bardzo ważna osoba
28-07-2010 10:40

Bardzo lubię je oglądać, i przyznam, że są dla mnie liderem. Według mnie najlepszy, i najnowocześniejszy serwis informacyjny w Polsce.
jestem zawsze
28-07-2010 10:52

Moim zdaniem również najlepszy serwis informacyjny. Nie jest taki zawsze poważny jak Wiadomości w TVP1.

Jakoś dawno nie widać pań Grabarczyk i Wrześniewskiej w głównym wydaniu o 18:50.
Awatar
ważna osoba
28-07-2010 12:35

Mogliby trochę zmienić studio i czołówkę na bardziej dynamiczne. Ostatnio w weekend prowadziła Pani Magda Kaliniak, której dawno w Wydarzeniach nie widziałem i bardzo dobrze sprawdza się w tej roli.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-07-2010 13:03

Ale coś ostatnio nie widzę w Wydarzeniach Macieja Stroińskiego. Ciekawe dlaczego ?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-08-2010 10:24

Media2.pl podaje:

"Wydarzenia" Polsatu przodują we wpadkach

Serwis informacyjny telewizji Polsat po raz kolejny zanotował największą liczbę antenowych wpadek. W czerwcu 2010 roku redakcja pomyliła się aż 20 razy - wynika z raportu "Cztery stacje" opublikowanego przez Press-Service Monitoring Mediów.

20 wpadek "Wydarzeń" telewizji Polsat to o siedem więcej, niż w poprzednim miesiącu, gdy "Wydarzenia także prowadziły w tym niechlubnym zestawieniu. Aż 17 wpadek związanych było z kwestiami technicznymi, a 3 z językowymi. Interesujące, że pozostałe redakcje łącznie zanotowały mniej błędów. Po 8 miały ich "Fakty" i "Panorama", natomiast 6 "Wiadomości".

W pierwszym półroczu "Wydarzenia" zanotowały w sumie 128 wpadek. To prawie cztery razy więcej, niż "Wiadomości (33). W tym samym okresie "Faktom" zdarzyły się 43 potknięcia, a "Panoramie" 52. Warto przypomnieć, że duży wpływ na wynik "Wydarzeń" miał styczeń, gdy serwis Polsatu pobił rekord - 32 wpadki w ciągu jednego miesiąca.

Tymczasem ironia to niezmiennie domena reporterów "Faktów", którzy w czerwcu przygotowali aż 18 materiałów okraszonych komentarzem o takim wydźwięku. Autorem połowy z nich jest mistrz w tej kategorii - Maciej Mazur. Zaraz za nim plasuje się Paweł Abramowicz (5). Sześć ironicznych materiałów wyemitowały "Wydarzenia", a pięć "Panorama".
Z kolei "Wiadomości" w dalszym ciągu stronią od takiego stylu (3).

Jak zwykle najwięcej tematów zrealizowała redakcja "Panoramy" (330). Drugie były "Wiadomości" (275), a trzecie "Wydarzenia" (263). Najmniej, bo 251 materiałów przygotowali dziennikarze "Faktów".

Wiodącym tematem doniesień badanych serwisów okazała się polityka, o której traktowało 370 materiałów. Nic dziwnego, bo czerwiec był miesiącem decydującej fazy kampanii wyborczej. Najczęściej obecną w przekazach partią było Prawo i Sprawiedliwość, które wyprzedziło Platformę Obywatelską w ilości wystąpień w głównych serwisach informacyjnych. Przy czym PiS częściej występowało w "Faktach" i "Panoramie", natomiast PO w "Wiadomościach" oraz Wydarzeniach".


Wydarzenia - mistrzowie wpadek hehe. A poważnie, gdy oglądałem Wydarzenia nie zauważyłem jakiś wpadek. Co ciekawe nie emitują tych wpadek z Wydarzeń w słynnym Łapu-Capu icon_smile
Edytowane przez Krzysiek dnia 01-08-2010 10:25
Udostępnij ten temat