"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

Awatar
stały bywalec
07-03-2011 17:50

Dzięki za Zapki.
jestem zawsze
07-03-2011 22:04

Nie uważacie, że czołówka powinna się zmienić? na ta białą w tle z napisem wydarzenia jak jak pokazywano w materiałach roboczych z przygotowań.
Awatar
bardzo ważna osoba
07-03-2011 22:54

A o to i wideo:

jestem zawsze
14-03-2011 14:20

Zauważyliście, że w głównych wydarzeniach o 18.50 nie ma połączeń na żywo jak to jest w Faktach , Wiadomościach czy nawet Panoramie a chodzi np o korespondenta w Japonii wymienione przez zemnie programy każdy z nich miał. Od jakiegoś czas nie ma łączeń na żywo bardzo dziwne co wy o tym myślicie?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-03-2011 14:28

Polsat nie ma wysłannika w Japonii, więc się nie łączą, bo nie mają z kim icon_wink. A to, że w ogóle jest mało łączeń w głównym wydaniu, to pewnie celowe, bo dynamiczne i z wieloma łączeniami ma być wydanie z 15:50 icon_smile.
Awatar
stały bywalec
14-03-2011 20:34

azek84 napisał(a):
Zauważyliście, że w głównych wydarzeniach o 18.50 nie ma połączeń na żywo jak to jest w Faktach , Wiadomościach czy nawet Panoramie a chodzi np o korespondenta w Japonii wymienione przez zemnie programy każdy z nich miał. Od jakiegoś czas nie ma łączeń na żywo bardzo dziwne co wy o tym myślicie?



I to mnie właśnie denerwuje icon_evil , że nie ma łączeń z korespondentami , i jak w tym przypadku specjalnymi wysłannikami w ważnych sytuacjach , Wydarzenia to taka "Sierotka Marysia" , ostatnio też tak było , z wydarzeniami w Egipcie , choć posłali Jana Mikrutę TO ZDECYDOWANIE ZA PÓĹšNO !

I jeszcze jedno pani Agnieszka Gozdyra , wypadła świetnie w Wydarzeniach , zero tremy BRAWO icon_cool
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-03-2011 20:49

Ale z drugiej strony, po co wysyłać ekipę do Japonii? Akurat, popieram decyzję Polsatu. Korespondenci z całego świata mają się zjechać do Japonii? Nie przesadzajmy. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze lepiej przeznaczyć na coś innego, bardziej potrzebnego.
Awatar
stały bywalec
14-03-2011 20:59

Dla mnie mimo wszystko to zła decyzja !
Udostępnij ten temat