"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

Awatar
stały bywalec
16-03-2011 16:28

Chciał bym spytać , o historię Wydarzeń Polsatu a dokładnie o prowadzących ten program . Kto go prowadził (z dużą dokładnością do wydań o 15:50 i 18:50) od początku powstania programu , czyli 2004 roku . Jeśli ktoś wie gdzie mogę znaleźć jakieś info na ten temat to niech poda stronkę http: , ponieważ nigdzie mogę znaleźć dokładnych informacji na ten temat . icon_question
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-03-2011 17:57

Przeczytaj ten artykuł: http://tvpolsat.i...icle_id=10. Może nie ma tam wykazu w podpunktach, ale raczej większość rzeczy jest w tekście icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-03-2011 17:16

Sobek19925 napisał(a):
Dla mnie mimo wszystko to zła decyzja !


Proszę, Polsat Cię posłuchał icon_wink. Korespondentem Polsat News i 'Wydarzeń" w Japonii został Jacek Wan, znany z anten Polsatu, autor m.in. cyklu "Między Wschodem a Zachodem" i gospodarz programu "Blok operacyjny-studio" w Polsacie Zdrowie i Uroda. W sumie, nie wiem, czy Wan jest stałym pracownikiem Polsatu, ale w relacjach jest przedstawiany jako korespondent Polsat News w Japonii.
Awatar
stały bywalec
17-03-2011 20:25

Po:

1 .To mnie nie usatysfakcjonowało
2. Znowu się spóźnili
3. Jacek Wan nie został NA PEWNO wysłany , jako specjalny wysłannik POLSATU z bieżącą sytuacją która ma miejsce w Japonii . Ponieważ w piątek (12.03) był gościem TVN24 i wypowiadał się na temat katastrofy w Japonii , a także iż w najbliższy wtorek(15.03) jedzie do Japonii , ponieważ jest korespondentem Japońskich mediów w Polsce . Rozbawiło mnie to jak nazwali go dzisiaj "specjalnym wysłannikiem" .
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-03-2011 20:37

Fakt faktem, ale korespondent jest, więc nie czepiajmy się icon_wink. Współpracuje z Polsatem od lat, więc mogą go tak nazywać. Może nakręci przy okazji II serię "Między Wschodem a Zachodem" icon_wink.
Awatar
stały bywalec
17-03-2011 21:03

No tak dobre i to :sarcastic , chodź nic w tym złego , że mam takie wymagania .
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-03-2011 23:57

Pewnie, że nic złego, ale Polsat słynie z oszczędności i nigdy nie przesadzał z wydawaniem pieniędzy icon_wink. Pan Wan i tak jechał do Japonii, więc mogli mu trochę dopłacić za to, że będzie przygotowywał relacje icon_wink. I zawsze trochę grosza w kasie zostanie icon_wink.
wkręcam się
18-03-2011 17:03

Witam wszystkichicon_smile
Czy jest możliwość udostępnienia inf. z wydarzeń emitowanych dnia
16.03.2011 r.o godz. 15.50 , chodzi o manifestacje pocztowców w
Warszawieicon_smile
Bardzo nam zależy na tym świetnym materiale...
Pozdrawiamy związkowcy z Siedlecicon_smile
Udostępnij ten temat