"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-04-2011 20:03

Rok temu było pierwsze i jedyne wyjazdowe wydanie za czasów kierownictwa Gugały. 18 kwietnia nie będzie wyjazdowego wydania, bynajmniej nic o tym nie słyszałem, a do 1 maja jeszcze trochę czasu.
jestem zawsze
15-04-2011 13:08

Wydarzenia z Rzymu, bardzo fajny pomysł, które poprowadzi Magda Sakowska z powodu beatyfikacji Papieża oczywiście mogły by być także 30 kwietnia i 2 maja?.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-04-2011 19:05

Tylko 1 maja.
Awatar
bywam tu czasem
03-05-2011 17:28

czy ktoś wie gdzie się podział p. Gugała?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-05-2011 17:30

Ponoć jest na trasie koncertowej z Zespołem Reprezentacyjnym, ale nie wiem na 100%. Dziwne jednak, że nie ma go już tyle czasu. Zobaczymy jutro, bo dzisiaj główne 1wydpl prowadzi Maciej Stroiński.
Awatar
bywam tu czasem
03-05-2011 17:35

MN dzięki icon_smile
jestem zawsze
03-05-2011 22:15

Mam inne hipotezy co do nie obecności Jarosława Gugały:
Pierwsza to, że jest dyrektorem Pionu informacji i to zajmuje mun czas;
Druga hipoteza pracuje z zespołem nad jakimiś rewolucyjnymi zmianami co do Wydarzeń o 18.50 i zmian w Polsat news np, nowe programy;
Trzecia hipoteza odsunął się od prowadzenia i ustępuje pole powracającej z urlopu Dorocie Gawryluk, która razem z Magdą Sakowską będzie prowadzić bo chyba nie sądzicie, że Magda wróci do To był Dzień to byłaby już degradacje i pewnie zajmie się nadzorowaniem Wydarzeń i Polsat New.
Awatar
przyjaciel strony
06-05-2011 20:55

Dziś Pan Jarosław Gugała ponownie zasiadł za stół prezenterski Wydarzeń. Wróciło też witanie widzów i zaproszenie na program (po rozsunięciu się szklanych wrót) patrząc w kartkę zamiast w obiektyw kamery. Byłoby miło gdyby Pan Gugała popracował pilnie nad emisją głosu. Sapanie, wzdychanie, chrapanie Szanownego Pana jest nie do zniesienia podczas poważnego programu. Bo do kompetencji, wykształcenia nie mam żadnych zastrzeżeń.
Udostępnij ten temat