"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

Awatar
bywam tu czasem
07-05-2011 23:09

@Tomek3 żeby Gugała nie sapał ani nie wzdychał, to albo "Wydarzenia" musiałyby być całe poświęcone Polsatowi, jego programach itp. bo przy tych tematach Pan Jarosław nagle przestaje sapać i głos mu promieniuje, albo po prostu skończyć z prowadzeniem serwisu Polsatu.
jestem zawsze
08-05-2011 21:40

Ciekaw jestem, kiedy wróci Dorota Gawryluk?
Edytowane przez azek84 dnia 09-05-2011 13:11
jestem zawsze
14-05-2011 19:23

Ciekawostka Beata Grabarczyk została wydawcą Wydarzeń, dziś na końcu w napisach Wydawca, ciekawe i to bardzo a zauważyłem, że dziś głownie występowali reporterzy Polsat News np Dariusz Ociepa czy Piotr Witwicki, zazwyczaj występują w Wydarzeniach 15.50. jakaś nowość a może awans do głównego wydania dołączała też Dominika Długosz.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-05-2011 19:28

Niestety, takie są skutki cięć. I to trudno nazwać awansami, tylko brutalnymi prawami rynku. Zresztą, teraz "Wydarzenia" i Polsat News to jedno. Nawet czołowi dziennikarze "Wydarzeń" muszą robić za reporterów w Polsat News.
jestem zawsze
21-05-2011 23:08

Mam dziwne przeczucie, że w poniedziałek pojawi się Dorota Gawryluk w Wydarzeniach, nie wiem skąd takie przeczucie a może zniknięcie Magdy Sakowskiej z Gościa Wydarzeń?
Awatar
stały bywalec
03-06-2011 13:22

Ciekawe kiedy powróci Dorota Gawryluk , i czy Magda Sakowska zostanie w Wydarzeniach czy powróci do Polsat News . Co o tym myślicie ?
jestem zawsze
03-06-2011 19:50

Mam nadzieje, że Magda Sakowska zostanie, nie wyobrażam już sobie Wydarzeń bez Magdy, a co do Doroty Gawryluk to mam nadzieje, że już w czerwcu, myślę, że jakoś połączą to i to byłby bardzo silny zespół tzw trio Dorota Gawryluk, Magda Sakowska i Jarosław Gugała!
Awatar
przyjaciel strony
14-06-2011 21:32

Ma ktoś jakieś plotki, przecieki dotyczące powrotu Doroty Gawryluk? Czy będą jakieś osobowe rotacje w Wydarzeniach?
Udostępnij ten temat