"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

Awatar
przyjaciel strony
29-12-2010 19:53

W dniach 24-26 grudnia nadane były świąteczne wydania programu WYDARZENIA. Nie mogę znaleźć nigdzie w necie video z prezentacją specjalnej grafiki, świątecznego wystroju studia. Proszę o podanie linku. Jeżeli ktoś jest w posiadaniu nagrania proszę o jego udostępnienie.

Poza tym: czy nie uważacie, że Wydarzenia w tych dniach były genialne?
Awatar
stały bywalec
29-12-2010 21:05

Ciekawe kto zastąpi Dorotę Gawryluk , czyżby Magda Sakowska ? W ostatnim czasie nie widziałem by prowadziła To był Dzień , czyżby to przerwa przed prowadzeniem Wydarzeń , czy tylko zwykły urlop ?
Awatar
stały bywalec
29-12-2010 21:12

A co do pani Beaty Grabarczyk , zauważyliście , iż ostatnio robi mniej pomyłek ?

Tomek3 napisał(a):
Poza tym: czy nie uważacie, że Wydarzenia w tych dniach były genialne?


Taa , oglądałem Wydarzenia w święta i pani Grabarczyk wyglądała i wypadła wspaniale !
Edytowane przez Sobek19925 dnia 29-12-2010 21:13
jestem zawsze
29-12-2010 21:57

Już nie długo się przekonamy kto zastąpi Dorotę Gawryluk na pewno osoba w formacie np Magdy Sakowskiej osoby bardzo rozpoznawalnej w Polsacie bo któż inny mógłby zastąpić Dorotę Gawryluk?
Awatar
jestem zawsze
29-12-2010 22:08

Ja bym chciał zobaczyć panią Kasię Zdanowicz ale na to chyba szans niestety nie ma.
jestem zawsze
05-01-2011 15:15

Magda Sakowska, dziennikarka Polsat News, zostanie nową prowadzącą głównego wydania "Wydarzeń" - serwisu informacyjnego Telewizji Polsat.
Magda Sakowska po raz pierwszy "Wydarzenia" Polsatu poprowadzi 24 stycznia o godz. 18.50. Wcześniej - 17 stycznia o godz. 19.15 - dziennikarka zadebiutuje w programie "Gość Wydarzeń", który także będzie prowadzić na zmianę z Jarosławem Gugałą.
Zmiany związane są z urlopem macierzyńskim Doroty Gawryluk, która, po raz ostatni przed kilkumiesięczną przerwą, poprowadzi "Wydarzenia" 7 stycznia 2011 roku.

Z kolei w programie "To był dzień" w Polsat News Magdę Sakowską zastąpi Beata Grabarczyk. Grabarczyk nadal będzie prowadzić weekendowe wydanie "Wydarzeń".

Magda Sakowska ze stacją Polsat News związana jest od 2008 roku. Do tej pory prowadziła magazyn "To był dzień" emitowany codziennie o godz. 20. Prowadziła także wszystkie dotychczasowe wieczory wyborcze na antenie Polsat News oraz współprowadziła debatę prezydencką transmitowaną przez trzy największe telewizje
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-01-2011 16:55

Wiem, że to był komunikat prasowy, bo również go dostaliśmy icon_wink, ale dział PR zrobił błąd w tekście, ponieważ pani Magda nie prowadziła wszystkich wieczorów wyborczych Polsat News. Nie prowadziła pierwszego, po wyborach do Parlamentu Europejskiego, bo jego gospodarzami byli Maciej Stroński i Agnieszka Gozdyra. Później to już rzeczywiście wszystkie icon_wink.
jestem zawsze
09-01-2011 00:08

Jak myślicie czy Magda Sakowska nada nowy impuls Wydarzeniom podobnie jak zrobiła w To był dzień w 2008 roku rozpoczynając prace w Polsat News, mam nadzieje, że tak i stworzy większą konkurencję dla Faktów a po powrocie Doroty Gawryluk razem mogą stworzyć dobry duet dziennikarski a Jarosław Gugała powinien wtedy odsunąć się od prowadzenia Wydarzeń.
Udostępnij ten temat