Polsat SuperHit Festiwal

Awatar
ważna osoba
23-08-2014 10:40

Mnie trochę rozczarowała długość tego koncertu i długa przerwa reklamowa o 23.30. Myślę że jej trakcie wiele osób zrezygnowało z dalszego oglądania koncertu. Kasia Kowalska i Hey byli dopiero po północy, myślę że wielu czekało na te występy ale się nie doczekali. Szkoda.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-08-2014 12:19

Naprawdę nie podoba mi się formuła festivalu przyjęta w tym roku przez Polsat. I podejrzewam, że oglądalność ucierpi.. bo wielu się zawiodło. Gdzie konkurs o bursztynowego słowika, najważniejsza część festivalu? Zamiast tego polskie gwiazdeczki, jubileusze Elektrycznych Gitar i Justyny Steczkowskiej.... Zamiast zrobić porządny międzynarodowy festival z transmisją w innych krajach Polsat pokazuje na co go stać (dosłownie i w przenośni). O muzodajni to nawet nie wspominam, bo nie ma o czym. Słabo....
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-08-2014 13:45

No właśnie Muzodajnia awansowała do rangi koncertu o Bursztynowego Słowika, bo statuetka Bursztynowy Słowik publiczności zostanie wręczona zwycięzcy tego koncertu.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-08-2014 14:27

a to przeoczyłem.... tym gorzej! co oni wyprawiają, zgroza icon_redface
TopTrendy BIS
bywam tu czasem
23-08-2014 14:50

Ja tam wolałem dawną formułę konkursu o Bursztynowego Słowika, lubiłem posłuchać reprezentantów różnych krajów, którzy toczą o Niego walkę icon_smile
A teraz skoro będzie taka formuła to kiepsko bo jest aż 9 Polskich artystów, w tym Polsko-Czeska Ewa Farna no i 4 zagranicznych artystów, a wcześniej byli sami zagraniczni i to mi się podobało bo festiwal był międzynarodowy icon_wink Szkoda, że z tego zrezygnowano.
Również jestem zdania, że jest to kopia Top Trendów, prawie wszyscy artyści są ci sami co na Top Trendach icon_cry
Ale pewnie zobaczę dzisiejszy dzień, jestem ciekaw jak to będzie wyglądać icon_smile
Edytowane przez damiankk1997 dnia 23-08-2014 15:42
Awatar
stały bywalec
24-08-2014 13:58

szkoda Top of The Top icon_cry
Awatar
bardzo ważna osoba
24-08-2014 14:30

Pierwszy dzień Polsat Sopot Festival był moim zdaniem najlepszy. Bardzo dobra muzyka i fajni artyści. W pewnymi wyjątkami, jak np. Stachursky. Drugi dzień, to jakieś wycie lub darcie się na cały głos i nic poza tym. Takie jest moje zdanie.
icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-08-2014 12:01

Tak jak się spodziewałem, wyniki są gorsze niż te z 2013 roku (dla przypomnienia średnia Sopot TOPofTheTOP - 2 688 766 http://tvpolsat.i...post_46740 )

Festiwalowe koncerty, w trakcie obu dni przyciągnęły średnio po blisko 2 mln widzów - informuje nadawca.


Ĺšródło: media2.pl
http://media2.pl/...-2014.html
Udostępnij ten temat