Polsat SuperHit Festiwal

Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-03-2015 17:04

Chyba ta nowa nazwa TOPtrendów to Sopot Festiwal.

Ponad 100 artystów na scenie, tysiące ludzi na widowni Opery Leśnej w Sopocie i miliony widzów przed telewizorami. Największe muzyczne wydarzenie roku - Sopot Festiwal 2015 odbędzie się w ostatni weekend maja.


http://kalendarz....-2015.html

Stanowiska Polsatu na razie nie udało mi się uzyskać.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-03-2015 14:41

No i stało się. Zaktualizowałem nazwę tematu.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-03-2015 18:41

Powiem krótko: jestem rozczarowany tą zmianą, nazwa TOPTrendy pasowała bardzo dobrze, wręcz idealnie. A tu szok .... Na pewno nie będę tego oglądał icon_redface
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-04-2015 12:54

Takie coś emitowane jest na kanałach Polsatu obok jingli reklamowych.

Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-05-2015 19:19

Oficjalna strona festiwalu: http://www.polsat...stiwal.pl/.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-05-2015 13:48

Powiem szczerze, że nie rozumiem tego nowego festiwalu. Narobili dużo różnych rankingów, a w zasadzie artyści się powtarzają. Donatan to był chyba wczoraj we wszystkich tych rankingach i w koło te same piosenki. Piersi też ze dwa razy. Dzisiaj w radiowych pewnie znowu się powtórzą. To jest lekko niepomyślane.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-05-2015 14:02

Mnie ciekawi co zrobią z Polsat Sopot Festival? Jeśli nic, nie zmienią formuły i będzie to samo co w ubiegłym roku to kicha kompletna. Dwa, niemal takie same pod względem treści festiwale w ciągu 2 miesięcy, na tym samym kanale i w tym samym miejscu (Opera Leśna)... icon_wink Chyba, że postawią tylko na zagranicznych artystów (w co, znając panią Ninę, nie wierzę). A może zrezygnują z tego festiwalu w ogóle...?
Edytowane przez Posterunkowy dnia 30-05-2015 14:14
Awatar
ekipa moderatorska
30-05-2015 14:32

Polsat Sopot Festival zdecydowanie powinien być oparty na zagranicznych artystach. To jedyna logiczne wyście. Plus jakieś koncerty jubileuszowe największych polskich gwiazd. Robienie kolejnych koncertów z polskimi przebojami mija się z celem.
Udostępnij ten temat