Polsat SuperHit Festiwal

bardzo ważna osoba
25-05-2022 20:50

No nie wiem czy caryca chciała by kopiować coś z TVP jak dla mnie powinien być koncert dla artystów którzy sprzedali najwięcej płyt drugi dzień to powinny byc jakieś jubileusze jak w tym roku Lemon T-Love czy Doda a trzeci dzień to kabarety bo tematów do skeczów jest mnóstwo tym bardziej że władzę w naszym kraju wiadomo kto sprawuje icon_green
Awatar
bardzo ważna osoba
19-03-2023 12:57

W dniach 26-28 maja odbędzie się festiwal. W Sopocie wystąpi Dawid Kwiatkowski, który będzie obchodzić 10-lecie pracy artystycznej. Będzie także świętowane 20-lecia festiwalu w Polsacie.

https://m.wirtual...wiatkowski
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
29-05-2023 19:06

26 maja ruszył Polsat SuperHit Festiwal 2023. Pierwszego dnia widzowie zobaczyli Koncert Platynowy, Radiowy Przebój Roku oraz jubileusze Mazowsza, Dawida Kwiatkowskiego i Bajm.

Doda prowadzącą, Kwiatkowski z bratem. Trwa Polsat SuperHit Festiwal 2023


Za nami drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2023. Tym razem w Operze Leśnej świętowano 20-lecie festiwali Polsatu w Sopocie.

20 lat festiwali Polsatu w Sopocie: Terentiew z nagrodą, Majewska z „Bursztynowym słowikiem”
Awatar
ważna osoba
01-06-2023 12:51

Mam pewną uwagę. Prowadzący momentami przynudzali a raz powiedzieli, że muszą mówić zanim się zespół nie rozłoży na scenie. To czemu nie było żadnych wstawek filmowych przed występem na temat artysty żeby ten czas czymś wypełnić? I momentami przekrzykiwanie czego nie cierpię bo uważam, że zapowiadać można elegancko, stonowanym głosem.
Awatar
ekipa moderatorska
29-02-2024 18:47

tegoroczny festiwal bez Kabaretonu. Nie boję się napisać, że to kompromitacja Polsatu, cała afera z kabaretami i ich usunięcia. Polsat poniesie wielkie straty.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-02-2024 22:05

Zastanawia mnie czyja to jest decyzja, Miszczaka, czy Solorza?
Awatar
ekipa moderatorska
01-03-2024 10:29

Teraz to już musi być Miszczak. Solorz mógł je zablokować przed wyborami i bezpośrednio po nich. Ale po takim czasie ten powód blokady już nie istnieje. Miszczak jakby chciał, to by się dogadał z nimi. Nawet jak kabarety nie chodziły do TVP to taki program tam powstał i występowało kilku kabareciarzy, którzy potrzebowali widocznie pieniędzy. Znaleźliby się tacy, co by na festiwalu wystąpili.
Awatar
bardzo ważna osoba
01-03-2024 12:35

Najwidoczniej Miszczak nie lubi kabaretów, bo w TVN też ich nie było
Udostępnij ten temat