Polsat SuperHit Festiwal

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-08-2012 20:39

A kto prowadzi Sopot Top of the Top ?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-08-2012 20:46

Prowadzi Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Rock i Maciej Dowbor.


Koncert jak na razie nie jest prowadzony po angielsku, z 16 wykonawców w tym Bednarka lista skurczyła się do 14, początek słaby, zobaczymy jak będzie dalej.


Po około godzinie jest coraz lepiej.
Edytowane przez Posterunkowy dnia 24-08-2012 21:36
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-08-2012 23:41

Podsumowując, pierwszy dzień uważam za udany, reprezentantka Hiszpanii wystąpiła jako 15 po za konkursem, 16 był Bednarek ( stanowczo za często się pojawiał na scenie icon_cry ) Wykonawcy dopisali, duża różnorodność. Choć początkowo mi się nie podobało, to potem było już tylko lepiej. Brawa za pomysł.
Edytowane przez Posterunkowy dnia 24-08-2012 23:49
Awatar
jestem zawsze
25-08-2012 13:45

POLSAT 24 N HD napisał(a):

http://www.facebo...nt_count=1

prowadzący koncert, dziwne, na zdjęciu oprócz Pauliny Sykut-Jeżyny, Maćka Dowbora, są także Agnieszka Popielewicz, Maciej Rock, Darek Maciborek.

Być może Agnieszka Popielewicz i Darek Maciborek poprowadzą dzisiejszy dzień festiwalu a w szczególności koncert z muzyką Beatelsów.
Awatar
ekipa moderatorska
25-08-2012 15:32

Nie chcę być czarnowidzem, ale wczoraj Polsat miał tylko 12,4% oglądalności w grupie komercyjnej. To zapowiada bardzo słabe wyniki oglądalności festiwalu. Dla porównania w zeszły piątek to było 15%.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-08-2012 16:55

Marcin Cejrowski jest rzecznikiem prasowym festiwalu. To może wyjaśniać, czemu nie prowadził koncertu icon_smile.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-08-2012 20:47

Staszek napisał(a):

Nie chcę być czarnowidzem, ale wczoraj Polsat miał tylko 12,4% oglądalności w grupie komercyjnej. To zapowiada bardzo słabe wyniki oglądalności festiwalu. Dla porównania w zeszły piątek to było 15%.


Jeżeli okaże się, że koncert miał słabą oglądalność, to Polsat powinien podziękować Bednarkowi.Rozmawiałem z wieloma osobami, których występ tego "pajaca" odstraszył, przełączyli na inny kanał i już nie wrócili. Ja wytrwałem, chociaż pokusa zmiany stacji po 1 piosence Bednarka była olbrzymia.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-08-2012 21:14

Fakt, udziały kiepskie, ale zobaczymy, jakie będą konkretne wyniki. Może dzisiaj będzie lepiej, bo dziś to już konkretnie dzień pod masowe gusta icon_wink.
Udostępnij ten temat