Polsat SuperHit Festiwal

Awatar
ekipa moderatorska
25-08-2012 22:24

Będzie około 2 mln, a może nawet mniej, bo koncerty są długie, to i średnia słaba.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-08-2012 14:01

Staszek napisał(a):

Nie chcę być czarnowidzem, ale wczoraj Polsat miał tylko 12,4% oglądalności w grupie komercyjnej. To zapowiada bardzo słabe wyniki oglądalności festiwalu. Dla porównania w zeszły piątek to było 15%.


W sobotę niewiele lepiej - 12,8%. Przeczuwam klapę, choć akurat w soboty to Polsat zawsze ma słabiutkie wyniki.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
26-08-2012 14:24

Ĺšle by było, gdyby zrezygnowali po pierwszej edycji. MN jak to było odnośnie pierwszych Top Trendów? Też była słaba oglądalność? Myślę, że w przyszłości trzeba więcej nakładów na reklamę, promowanie w radiach itp. Odsyłam do ciekawego artykułu Stanisława Trzcińskiego http://stanislawt...eaktywacja. Ciekawe przemyślenia, rady na przyszłość.
Awatar
ekipa moderatorska
26-08-2012 16:06

Super artykuł. Widać, ze facet wie o czym pisze. Wspomina też, że słupki oglądalności w piątek były słabe.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-08-2012 16:40

1,7 mln widzów oglądało średnio festiwal Sopot TOP of The TOP 2012: http://media2.pl/...tml?ict=sg Porażka icon_redface
Awatar
ważna osoba
27-08-2012 16:54

Wystarczyło pooglądać chwilę występ Bednarka w piątek i już dalej się nie chciało oglądać.
Awatar
ekipa moderatorska
29-03-2013 10:35

:top w tym roku od 7 do 9 czerwca.A KSW23 będzie 8 czerwca również w Sopocie. Także można się spodziewać połowy Polsatu nad morzem.
Awatar
ekipa moderatorska
25-04-2013 14:43

W czasie TopTrendy będzie: F1 GP Kanady, LŚ Siatkówki Polska - Brazylia, mecz reprezentacji piłkarskiej Polska - Mołdawia. Także Polsat wybrał sobie najgorszy z możliwych terminów. Lepiej było już tydzień wcześniej w czasie weekendu związanego z bozym ciałem. Długi weekend to mniej ludzi przed TV, ale za to brak konkurencji innych dużych wydarzeń.

Nie mam pojęcia jak oni pomieszczą te wszystkie transmisje.
Udostępnij ten temat