"Linia Życia""Linia Życia""Linia Życia""Linia Życia"

"Linia Życia"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-02-2011 19:48

"Linia Ĺťycia", czyli nowy serial Polsatu. Następca "Samego Ĺťycia". Start 7 marca. Nie oceniam jeszcze samego serialu, bo go po prostu nie widziałem, ale czołówkę ma nie za ciekawą, a jeszcze gorsze logo icon_redface:

[center]
tvpolsat.info/images/lzlogo.png
[/center]

Czołówka: tvpolsat.info/new...dmore=2934.
jestem zawsze
26-02-2011 23:28

O matko. Rzeczywiście to logo jeszcze gorsze... icon_cry Przecież takie coś można zrobić w 5 minut w WordArt. icon_redface Właśnie sobie zrobiłem identyczne w zwykłym WordArt.
Awatar
jestem zawsze
27-02-2011 21:53

Obawiam się, że serial to będzie niewypał, obym się mylił ale sądząc po logu, które jest do bani to nie wystawiam zbyt wysokiej oceny na start temu serialowi. Mógł się Polsat trochę bardziej postarać... icon_smile
jestem zawsze
28-02-2011 00:45

Ha Polskie telenowele to niewypaly. Boshe kobiety, obudzcie sie przestancie to ogladac.Dajcie ciekawe seriale kryminalne jak columbo,Kojak,De berzerak,Policjanci z Miami.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-03-2011 19:35

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ten serial będzie niewypałem. Czołówka, logo, a teraz oficjalny profil na Facebooku. Prowadzi go chyba jakaś osoba, która ma wielkie problemy z językiem polskim lub jakaś ośmiolatka. Cytuję:

już za 55godzin i 30min w tv Polsat wystartuje LINIA ĹťYCIA 7,03,2011 19:30:):)

a teraz mamy ciepły wekennd jakieś plany? my polecemy Must be the music-Tylko muzyka tv Polsat dziś o 20:)

7marca Godzina 19:30 premiera serialu Linia Ĺťycia tv Polsat

Kochani a może tuż po premierze konkursik jakiś co wy na to??;);)

A linia życia już za tydzień:)


Brak kropek, przecinków, dużych liter, cudzysłowów. Kompletny analfabetyzm. Jak to świadczy o Polsacie?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-03-2011 20:51

Zrezygnowali z tej okropnej czołówki, ale icon_wink. Widzę, że ten serial nie będzie miał stałej czołówki. Na rozpoczęcie będą jakieś widoczki związane z konkretnym epizodem. Zobaczcie sami icon_smile.

Czołówka z pierwszego odcinka: http://www.ipla.t...-odcinek-1.

Z drugiego: http://www.ipla.t...-odcinek-2.
Awatar
bardzo ważna osoba
07-03-2011 22:22

I to dla mnie jest na plus. To chyba pierwszy serial tego typu, który de facto nie ma czołówki : )
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-03-2011 00:19

Wszystko lepsze od tych koni icon_wink.
Udostępnij ten temat