"Linia Życia""Linia Życia""Linia Życia""Linia Życia"

"Linia Życia"

ważna osoba
24-03-2011 21:42

Przede wszystkim postawienie na rozgrywanie akcji głównie w "bogatych sferach" było błędne. Ludzie nie przepadają za czymś takim. Wolą seriale, gdzie ludzie żyją skromniej icon_wink. Druga sprawa, to przewidywalność. Postawiono głównie na dwie sprawy, czyli ten wypadek z ofiarą śmiertelną i powrót Klary. Jednak to lekko za mało, bo reszta to lanie wody, a spór matki (Samusionek) z synem zbyt wyeksponowany, a przecież tam nic się nie dzieje. Kłócą się, kłócą i nic z tego nie wynika.


Zdecydowanie zgadzam się. Mam już dość seriali, gdzie jest jakaś firma, nowobogaccy, rozpieszczona gówniara no i znowu szpital. Serial byłby lepszy, gdyby był skromniejszy. Większość scen jest przewidywalnych, akcja nazbyt naciągana. ''Samo życie'' było zdecydowanie lepsze.
Edytowane przez MN dnia 25-03-2011 00:18
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-03-2011 17:29

13,3% to średni udział serialu w grupie komercyjnej po trzech tygodniach emisji (Nielsen dla Presserwisu). Jest to udział o 3,5% niższy niż średnia Polsatu w grupie 16-49 w minionym tygodniu. Udziały spadają, bo w pierwszym tygodniu emisji serial miał 15,08% udziału w grupie komercyjnej (Nielsen dla WM). Trend spadkowy się utrzymuje, więc promocja nie za wiele daje. Trzeba by wprowadzić ostre zmiany w fabule i to im szybciej, tym lepiej, bo myślę, że nie tylko ja zadaję sobie pytanie: "kiedy w tym serialu zacznie się coś dziać konkretnego?".
Awatar
bardzo ważna osoba
29-03-2011 17:50

Akcja w tym serialu rozwija się pewnie wolniej niz w Modzie na sukces
ważna osoba
02-04-2011 15:03

Jarecki napisał(a):
Akcja w tym serialu rozwija się pewnie wolniej niz w Modzie na sukces

Trudno się z tym nie zgodzić. Linia życia jest nudna i sztuczna. Zawsze broniłam seriali Polsatu, ale tego nawet nie ma czym wybronić. A ta cała kłótnia Igora i Michała (jeśli pomyliłam imiona poprawcie mnie) jest taka naciągana, że aż śmieszna.
Awatar
ekipa moderatorska
06-05-2011 11:07

Pojawiły się plotki, że Plebania ma zniknąć z TVP1, a jej miejsce zajmie... Galeria, czyli ten serial, który rywalizował z Linią Ĺťycia o miejsce w ramówce Polsatu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-05-2011 19:51

Tak, wcześniej to miało nosić nazwę "Pasaż" (ATM Grupa) icon_wink. Wydaje mi się, że Polsat znowu się przejechał, bo pewnie będzie to ciekawszy serial niż "Linia Ĺťycia", w której dzieje się tyle, co nic icon_wink.
ważna osoba
20-05-2011 19:20

Zapewne tak. Polsat coś nie ma wyczucia do dobrych seriali, a szkoda.
Edytowane przez MN dnia 21-05-2011 23:36
Awatar
jestem zawsze
21-05-2011 22:44

MN napisał(a):
Tak, wcześniej to miało nosić nazwę "Pasaż" (ATM Grupa) icon_wink. Wydaje mi się, że Polsat znowu się przejechał, bo pewnie będzie to ciekawszy serial niż "Linia Ĺťycia", w której dzieje się tyle, co nic icon_wink.

To już drugi serial który z Polsatu trafił do TVP1 po komediowym serialu "Sublokatorzy" który w Polsacie przegrał walkę z "Zakręconymi" icon_smile
Udostępnij ten temat