"Linia Życia""Linia Życia""Linia Życia""Linia Życia"

"Linia Życia"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-05-2011 23:38

Gdzieś czytałem, że odbyła się impreza na zakończenie zdjęć do I sezonu "Linii Ĺťycia". Aktorzy i ekipa czekali na panią Ninę, żeby im powiedziała, co dalej, czy będzie kontynuacja, ale pani Nina nie przyszła icon_lol. Ponoć ma być II sezon, ale nieobecność pani Niny zastanawia icon_wink.
bardzo ważna osoba
27-05-2011 12:51

masz konto na NK.PL to zapisz się do grupy serialu :lz Fani "Linia Ĺťycia" http://nk.pl/#gru...
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-08-2011 14:45

Czy Krzysztof Ibisz uratuje ten serial icon_wink? Zobaczymy icon_smile. Już od września nasz ulubiony Krzysztof tam wkroczy i może rozrusza to całe towarzystwo icon_wink.

magazyn.tvpolsat.info napisał:
Mariana Kupczyka (w tej roli Krzysztof Ibisz) poznamy jako sprawcę pobicia, który został zatrzymany na gorącym uczynku. Jest ojcem nastoletniej córki. Marian przyzna się do winy. Opowie jednak swoją wersję - pobił człowieka, gdyż był przekonany, że ten rozprowadza narkotyki wśród młodzieży i krzywdzi jego nastoletnią córkę. Wkrótce dziewczyna trafi do szpitala i Klara zauważy niepokojącą relację między nimi. Czyżby dziewczynka bała się swojego ojca?
Awatar
ekipa moderatorska
20-09-2011 20:35

Koniec Linii Ĺťycia?

W ramówce Polsatu na październik z polsatmedia.pl jest napisane, że 31 października będzie ostatni odcinek Linii Ĺťycia. Seriale, a już na pewno telenowele nie trwają tak krótko. 2 miesiące emisji i zakończenie w październiku oznaczać może tylko jedno: niewypał.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-09-2011 20:42

Raczej to było planowane od początku, że nagrają tak mało odcinków, bo już w wakacje ekipa świętowała koniec zdjęć do sezonu, a przecież w tak krótkim czasie nie nagraliby zdjęć do marca. Ja tam się cieszę. Oby wróciło "Samo życie". "Linia życia" to rzeczywiście był niewypał. Tylko teraz nie wiemy, czy to koniec sezonu, czy ostateczny koniec. Trzeba poczekać.
Awatar
ekipa moderatorska
20-09-2011 22:30

Nie robi się tak krótkich sezonów telenowel.

P.S. Jakby Samo Ĺťycie miało wrócić to już by to było wiadomo. Powtórek Kiepskich też nie powinni w zastępstwo dać w szczycie sezonu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-09-2011 23:44

Robi się, jak widać icon_smile. To już było wiadome wcześniej, bo tyle odcinków nakręcono w wakacje, więc to raczej nie ma związku z oglądalnością obecnego sezonu. Dziwię się, ze w ogóle kręcono drugi sezon.

A co do Kiepskich, to jakoś dziwnie czuję, że w listopadzie to własnie oni będą o 19:30 icon_wink. Jest to sztandarowy zapychczacz ramówki Polsatu. A o "Samym życiu" to tak tylko wspomniałem, nie napisałem, że jest to planowane.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-10-2011 18:00

"Linia życia" kończy się definitywnie. Długo się nie nabyła, ale umówmy się, serial nie wyszedł, po prostu. Może ten "Pasaż" byłby lepszy, ale teraz to już po sprawie. Nie trzeba było ruszać "Samego życia", skoro miało w miarę stabilne wyniki.
Udostępnij ten temat