"Linia Życia""Linia Życia""Linia Życia""Linia Życia"

"Linia Życia"

Awatar
ważna osoba
10-10-2011 18:49

@MN, no bez przesady. Wszystko trzeba kiedyś zakończyć. Co Ty chciałeś, aby emitowali "Samo życie" do Twojej emerytuty lub dłużej?. Lepiej zakonczyć coś, gdy jest u szczytu populraności, aniżeli mieliby to zakończyć ze względu na spadającą widownię.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-10-2011 18:56

No to widzisz, jak wyszli na takim rozumowaniu icon_wink. Nie była to dobra decyzja, jak widać.
bardzo ważna osoba
22-10-2011 12:41

mam pytanie czy to ostateczna informacja o zakończeniu serialu :lz czy tylko chwilowa przerwa?
Awatar
stały bywalec
22-10-2011 13:06

To nie jest przerwa. To jest definitywny koniec serialu "Linia życia".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-10-2011 20:19

Paręnaście minut temu serial przeszedł do historii. Można powiedzieć, że przetrwał 1,5 sezonu icon_wink.
bardzo ważna osoba
31-10-2011 20:22

Bez bólu się przyznam, że nie obejrzałem ani jednego odcinka tego serialu. No ale zawsze tak jest, że trochę szkoda, gdy coś się kończy. Niemniej jednak uważam, iż mało osób będzie płakało za tym serialem, bo oglądalność chyba nie była zbyt wysoka icon_wink.
Awatar
rozkręcam się
01-11-2011 14:29

Szkoda że już nie będzie serialu, bardzo go polubiłem a zacząłem oglądać niedawno bo jakoś mnie nie kręcił od początku tylko dopiero pod koniec icon_smile mam tylko nadzieję że zamiast tego nie puszcza powtórek świata według kiepskich, daleko od noszy czy coś w tym stylu
Awatar
wkręcam się
02-11-2011 11:52

Lina Ĺťycia się skończyła i teraz tak sobie przeglądam program na najbliższe dni i co widzę.. Świat według Kiepskich.
Przez cały tydzień o 10:30 - Świat według Kiepskich i to samo o godzinie 19:30.
Jak to możliwe, że tak słaby serial trzyma się dłużej niż choćby Samo Ĺťycie, czy też Linia Ĺťycia.
Udostępnij ten temat