ATM Rozrywka

Awatar
bardzo ważna osoba
17-01-2012 15:53

ATM Rozrywka TV prawdopodobnie jednak wystartuje. Testy emisji rozpoczną się w marcu, a start zaplanowany jest na koniec maja.

satkurier.pl/news...-maja.html
Edytowane przez AG dnia 17-01-2012 16:01
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
17-01-2012 15:59

@Telewidz, nie wiem czy zwróciłeś na to uwagę, ale ten artykuł ma w tytule znak zapytania. Napisałeś to tak, jakby to była jakaś pewna informacja.
Awatar
bardzo ważna osoba
17-01-2012 16:05

już poprawiłem posta, ale mam nadzieje że jednak wystartuje na pewno, to może być 2 (po TTV) ciekawy kanał w NTC.
Awatar
jestem zawsze
26-01-2012 22:30

Z tego co wiem nazwa ATM Rozrywka jest tylko robocza i może ona ulec zmianie. Na Facebooku ATM Grupy można wrzucać swoje propozycje na ostateczną nazwę stacji. Takie informacje otrzymałem kiedyś na fanpage producenta kanału.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-02-2012 01:00

Na forum M2 chyba (piszę chyba, bo wiadomo, że nie da się tego zweryfikować) zarejestrował się ktoś z ATM Grupy i napisał nieco o kanale ATM Rozrywka.

1. Ruszają z testami 1 marca, a oficjalnie po 1 czerwca
2. Mają nadawać stare programy Polsatu, jeśli wykupią od nich licencje, typu "Dwa światy" i inne stare reality show
3. Obecna nazwa chyba się nie utrzyma
4. Produkcje 4:3 będą obcinać do 16:9
5. Chcą też pokazywać stare zagraniczne seriale
6. Będą też programy z kulisami ich seriali dla innych stacji (np. kulisy "Pierwszej miłości")
Awatar
jestem zawsze
12-02-2012 12:25

Punkt pierwszy potwierdzam - o tym samym pisano kiedyś na Wirtualnychmediach gdzie był z szefem ATM Grupy. Z kolei o punkcie 3 wiem z Facebooka gdzie zresztą ATM Grupa zachęcała do pisania pomysłów na nazwę kanału pisząc że ATM Rozrywka to nazwa robocza tak więc ten gość nie kłamie. Mnie ciekawi czy stacja emitować będzie projekty teleturniejów odrzuconych przez na przykład Polsat. Poza tym chętnie zobaczył bym nie tylko stare reality show ale i teleturnieje a nawet seriale produkcji ATM Grupy.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-02-2012 20:21

Od kiedy Ty możesz cokolwiek potwierdzać? Nie jesteś pracownikiem ATM Grupy, więc absolutnie nie masz takich kompetencji do potwierdzania czegokolwiek. To tak na marginesie icon_wink.
Awatar
ważna osoba
12-02-2012 21:02

Krótko mówiąc kolejne kanały typu "śmietnik" robione na potrzeby DVB-T.
Udostępnij ten temat