ATM Rozrywka

Awatar
przyjaciel strony
06-08-2013 20:22

Nowa-stara ramówka. W kółko to samo wałkowane bez pojęcia
Ĺťal mi ludzi, którzy oglądają ten kanał, że sa tacy naiwni
Awatar
bardzo ważna osoba
06-08-2013 20:34

Wszystko jest dla ludzi. Inni lubią starsze odcinki Świata według Kiepskich czy Daleko od noszy, a inni nie. Tobie nikt nie każe oglądać tego kanału, ale chyba niektórzy nie mogą tego pojąć.
wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-10-2013 00:52

ATM Rozrywka wprowadziła animację przy pojawianiu się logotypu na ekranie (np. po przerwie reklamowej).

Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-11-2013 17:00

ATM Rozrywka ma dość dziwne logo żałobne - do logo dodany jest taki fragment czarnej wstążki. Dodatkowo, na czas żałoby nie ma animowanego wejścia logotypu.
MN dodał/a następującą grafikę:
pazdzioch.jpg
Awatar
przyjaciel strony
04-11-2013 20:18

ATM Rozrywka w ogóle jest dziwna, więc i dziwne logo... nie dziwi icon_wink.
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
04-11-2013 21:55

1atm2 powinno nadawać jakieś nowości, a nie w kółko przez kilka miesięcy powtarzać to samo. Robi to się nudne i oglądalność będzie spadać...
Powinno być także zmienione logo, gdyż obecne jest amatorskie i jest zbyt duże.
bardzo ważna osoba
04-11-2013 21:57

Wgl ten kanał wieje mi nudą i jeszcze stek reklam to już wgl człowieka zniechęca do tego kanału icon_smile
Awatar
piszę coraz więcej
23-11-2013 14:26

Liverpool802 napisał(a):

Wgl ten kanał wieje mi nudą i jeszcze stek reklam to już wgl człowieka zniechęca do tego kanału icon_smile



Tego typu komentarze słyszymy od roku. Poza tym w ramówce kanału znalazły się powtórki bajek z Polsat Jim Jam
. Czyli dalej odgrzewają kotlety w mikrofalówce sprzed 6 lat. Na nowości czekaliśmy i czekaliśmy... A tylko na tej stacji są seriale bez sensu, które są też na Polsacie 2. Po co oglądać Atm-a jak jest Polsat 2 .icon_lol[center][/center]
Udostępnij ten temat