ATM Rozrywka

Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-11-2013 16:59

To nie są powtórki z Polsat JimJam.
Awatar
piszę coraz więcej
24-11-2013 08:43

No tak. To trzeba ich pochwalić że nie z Polsatu.
Awatar
bardzo ważna osoba
24-11-2013 08:58

kacper2101 napisał(a):

Liverpool802 napisał(a):

Wgl ten kanał wieje mi nudą i jeszcze stek reklam to już wgl człowieka zniechęca do tego kanału icon_smile



Tego typu komentarze słyszymy od roku. Poza tym w ramówce kanału znalazły się powtórki bajek z Polsat Jim Jam
. Czyli dalej odgrzewają kotlety w mikrofalówce sprzed 6 lat. Na nowości czekaliśmy i czekaliśmy... A tylko na tej stacji są seriale bez sensu, które są też na Polsacie 2. Po co oglądać Atm-a jak jest Polsat 2 .icon_lol[center][/center]


Bo atm jest kanałem Dla NTC a tam nie ma Polsatu 2 dlatego trzeba oglądać ATM icon_wink
Awatar
piszę coraz więcej
24-11-2013 14:05

Ale ten kanał nie zasługuje na miano NTC. Sami gadają:
"Zostańcie państwo z nami". Na co ? Na powtórki, które powtarzają wciąż i wciąż. Ten sam odcinek Świata Według Kiepskich widzę już 20 raz. (każdy jeden liczyłem)icon_lol
ważna osoba
24-03-2014 13:48

Atm jest śmiesznid żenujące. Dadzą Mamuśki, skończą się odcinki, jadą od początku. Później Synowie, tak samo.Teraz Okazja, nie wiem który raz to dają, ale zakład, że po dwóch powtórkach powtórek wrócą Mamuśki. No i jeszcze Kiepscy, których mi tak obrzydzili, że szok. Ile można, na Polsacie, tv6,atm, niech jeszcze do Polsatu Sport News dadzą. Na plus są seriale dokumentalne o18.
Awatar
ważna osoba
24-03-2014 16:34

Skoro emitują to znaczy że ludzie oglądają gdyby było inaczej to raczej by nie puszczali tych seriali...
Awatar
piszę coraz więcej
24-03-2014 17:43

Ludzie oglądają, to puszczają od nowa, to czemu nie widzą, jak zdecydowana większość widzów mówi, że to powtórki powtórek? Ale ludzie nie będą tych seriali oglądali wiecznie.
Awatar
ekipa moderatorska
24-03-2014 18:35

Dawali koncesje takim podmiotom, których nie stać na zrobienie porządnego kanału, to takie są efekty.
Udostępnij ten temat