ATM Rozrywka

Awatar
ekipa moderatorska
12-02-2012 22:34

W ofercie stacji znajdą się filmy, seriale, programy rozrywkowe, a także formaty docu-soap, reportaże czy publicystyka - będą to głównie produkcje zagraniczne.

Sprawdzona informacja z wirtualnychmediów.
http://www.wirtua...z-emitelem
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-02-2012 19:19

Kolejne informacje-rewelacje od pana z ATM Grupy icon_wink.

1. Na satelicie też będą od 1 marca
2. Nie będą stacją FTA
3. Myślą o kupieniu licencji od Polsatu na powtórkowe odcinki np. "Gry w ciemno" czy innych teleturniejów
4. Może będzie pasmo informacyjne, być może jakieś związki w tym zakresie z Superstacją
5. Może będzie nowa edycja "Dwóch światów", ale na początek powtórki edycji z Polsatu (jak wykupią licencję)

Na razie to wygląda dziwnie icon_smile. Niby pan Zygmunt ma tylko 17% udziałów, a tu się zapowiada Polsat 3 icon_biggrin. Sporo polsatowskich archiwaliów.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
13-02-2012 20:27

Co do pkt. 3 oprócz "Gry w ciemno" przydałaby się Rosyjska Ruletka, Kłamczuch, czy też Awantura o Kasę. icon_smile
Awatar
jestem zawsze
13-02-2012 20:35

Z ''Rosyjską Ruletką'' mogą być problemy bo ten teleturniej jest na licencji Sony.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-02-2012 20:45

Sam z chęcią przypomnę sobie "Dwa światy" czy "Bar", ale powtarzanie np. "Awantury o kasę" czy "Gry w ciemno" to słaby pomysł, bo te programy są często powtarzane w Polsacie 2 ("Awantura o kasę" obecnie, "Gra w ciemno" do nie tak dawna, a na pewno jeszcze będzie nie raz na antenie).
Awatar
jestem zawsze
14-02-2012 21:18

Też bym zobaczył ''Dwa Światy'' oraz wszystkie edycje ''Baru'' - a zwłaszcza ich programy na żywo.
Tymczasem chciałbym kontynuować temat zapoczątkowany w zamkniętym już temacie a mianowicie chciałbym poznać wasze pomysły a nawet loga dla kanału ATMu gdyż jak wiecie nazwa ATM Rozrywka nie jest tymczasowa a sama spółka szuka pomysłu w tym temacie.
Co do pytania Viking'a z tamtego tematu to po zapoznaniu się z planami kanału zmieniłem zdanie o nim o 180 stopni. Myślę że może nam z tego wyrosnąć naprawdę ciekawa stacja że warto jest na nią tyle czekać.
@rafpolsat proponowałbym bardziej Polsat 2 ale na to chyba nie ma szans.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-02-2012 21:36

Drogi Polandzie HD. Pomijam już to, że przesadnie emocjonujesz się każdym kanałem, który ma wystartować lub wprowadzić jakieś zmiany, a później taki kanał już niewiele Cię obchodzi. Przykłady można mnożyć. Ale do rzeczy, ATM Rozrywka TV na pewno nie będzie mieć słowa Polsat w nazwie, więc nie wiem, o czym marzysz. Druga sprawa, to, że obecna nazwa jest tymczasowa, to nie znaczy, że Ty musisz wymyślać nazwę docelową. Poradzą sobie bez Twojej pomocy. Trzecia sprawa, absolutnie nie chcę tutaj widzieć żadnych projektów logotypów. Logo to sobie przygotuje sam nadawca.

Jeszcze niedawno tak emocjonowałeś się Polonią1 czy TV6 i co teraz z tego zostało? Zastanów się nad sobą, bo dla osób czytających Twoje wpisy jest to czasem udręka.
Awatar
jestem zawsze
14-02-2012 22:11

Jeżeli chodzi o opcje z Polsatem 2 myślałem że będzie podobnie jak z TTV (tyle że w wykonaniu Polsatu) gdzie 25 procent należy do TVNu. Teraz wiem że tak nie będzie więc tą opcje mogę skreślić. Poza tym masz MN masz racje lecz ewentualne pomysły wymyśliłem gdyż chciałem wyjść na przeciwko ATM Grupie która szuka nazwy dla swojego kanału icon_smile Co do TV6 to się z tobą zgadzam - już się nie emocjonuje tym kanałem gdyż zwyczajnie nie spełnił moich oczekiwań a co do Polonii 1 to skąd wiesz... może dalej go oglądam.
Udostępnij ten temat