ATM Rozrywka

Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-03-2012 13:39

Pan z ATM Grupy poinformował też, że w 2013 roku na antenę ATM Rozrywki TV wkroczą zagraniczne telenowele. Ogólnie z jego wypowiedzi wynika, że w 2012 roku kanał będzie pokazywał głównie powtórki z Polsatu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-03-2012 20:22

Powtórzę za shoutboxem icon_smile, ruszyła testowa wersja strony ATM Rozrywki TV, pełna ma wystartować po Wielkanocy: http://atmrozrywk....
jestem zawsze
27-03-2012 20:48

To ja dodam, że ATM Rozrywka TV dopina kontrakt z jakimś związkiem sportowym dzięki czemu będą transmitowali bliżej nie znane rozgrywki ligowe. icon_smile
Edycja: Będzie to koszykówka!
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-03-2012 21:23

W sumie ATM Grupa ma wozy transmisyjne, często realizuje coś dla innych nadawców, też relacje sportowe, więc doświadczenie mają. Gorzej, jak to będzie jakaś mało atrakcyjna liga koszykówki, bo chyba te najlepsze rozgrywki ma TVP.
jestem zawsze
27-03-2012 21:42

Podpytałem dla pewności pana Tango Down czy to będzie najwyższa klasa rozgrywkowa, ale jak na razie zero reakcji. Telewizja Polska w zeszłym roku przedłużyła umowę, ale na ile to nie wiadomo.
Awatar
przyjaciel strony
28-03-2012 03:34

Wiem że jakieś rozgrywki koszykówki są na Eurosporcie. Może przejęli od nich prawo do transmisji???
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-04-2012 00:54

Za nami pierwsze odcinki "Amazonek". Są emitowane w pillarboxie. Jacek Kaczyński za młodu i w czerwonych włosach wygląda ciekawie icon_green. Miło powspominać icon_smile.
jestem zawsze
11-04-2012 21:20

Jak podaje pan @Tango Down od jutra, od godziny 16 startuje nowa ramówka ATM Rozrywka TV.
Nowa oprawa graficzna ma wystartować wraz z docelową ramówką czyli do 1 czerwca. icon_smile
[alt]
Lekko zmodyfikowałem tytuł tematu w związku z tym, że ATM Grupa zaniechała plan uruchomienia więcej niż jednego kanału. icon_wink [/alt]
Udostępnij ten temat