"Ludzie Chudego""Ludzie Chudego""Ludzie Chudego""Ludzie Chudego"

"Ludzie Chudego"

Awatar
jestem zawsze
20-04-2011 12:57

Już na jesieni 2011r. planowana jest emisja drugiej serii serialu "Ludzie Chudego", miałaby ona liczyć 13 odcinków. Producentem serialu w Polsce jest Studio A, reżyserem pierwszej serii Wojciech Adamczyk, natomiast nad drugą pracował będzie Maciej Wojtyszko.


"Ludzie Chudego" to kryminalno-humorystyczna opowieść o policjantach z jednej z dzielnic Warszawy, mianowicie Pragi, którzy jak mawiają o sobie są: "najlepszymi gliniarzami w tym mieście", lecz ich zawodowa nieudolność powoduje jednak, że wplątują się w różne tarapaty, z których próbując wyjść, wpadają w następne.
Awatar
bywam tu czasem
26-06-2011 15:23

Obejrzałem 2 pierwsze odcinki i "Ludzie Chudego" spodobał mi się. Fajny jest ten serial. Śmieszne było to jak C. Ĺťak i P. Pręgowski chcieli wyciągnąć informacje z aresztowanego przestępcy, który napadł na bank. Potem wszedł M. Ĺťurawski i tak go nastraszył, że zmarł. Potem... A co ja będę opowiadać. icon_green Jest ipla i można obejrzeć. A jajca tam były icon_lol
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
17-08-2011 21:39

Bardzo lubię oglądać seriale kryminalne. Z wielką przyjemnością je oglądam i jestem ciekawy co będzie się działo w kolejnym odcinku,serii. Do takich właśnie należy ,,Ludzie chudego''.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-11-2011 20:18

Chyba wczoraj ten serial przeszedł do historii. Wyemitowano bowiem ostatni odcinek sezonu, a ten sezon chyba był ostatnim. Piszę chyba, bo co prawda były jakieś medialne informacje, ale Polsat oficjalnie głosu nie zabrał w tej sprawie. Jednak raczej to prawda, bo II sezon miał bardzo słabe wyniki.
Udostępnij ten temat