Obstaw - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
09-05-2016 20:39

Uwaga panowie i panie, ogłoszenie parafialne icon_smile

Czy ktoś zainteresowany jest prowadzeniem obstawiania UEFA EURO 2016? icon_smile Są plany zrobienia takiego obstawiania, tylko muszę wiedzeć, czy ktoś chciałby je poprowadzić icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
15-02-2017 12:37

Możecie zrobić obstawianie kto z tej 10 pojedzie na Eurowizję do Kijowa?
Edytowane przez Mariusz dnia 15-02-2017 18:43
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
15-02-2017 14:33

Nie wiem, czy będą zainteresowani ludzie tym obstawianiem, poza tym, dział dotyczy wyłącznie typowań sportowych (obecnie), więc tutaj szanse spadają icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
15-02-2017 18:44

Felippe napisał(a):

Możecie zrobić obstawianie kto z tej 10 pojedzie na Eurowizję do Kijowa?


Kiepski pomysł icon_wink
Awatar
rozkręcam się
09-08-2020 13:52

Zgłaszam propozycje "Obstaw!".
Widzę, że są tu tylko sportowe obstawiania. A co jeśli można byłoby zrobić obstawianie na:
- zwycięzcę programu telewizyjnego z różnych talent-show, reality-show stacji telewizyjnych.
Uważam, że jest to jedna z rzeczy, którą to forum ma do pokaznaia. icon_green
I takie obstawiania forumowe to fajna sprawa!
Teamt nosił, by nazwę "Obstaw: Zwycięzcę programów telewizyjnych"

W pełni zająłbym się tym. Tylko mam prośbę jakie są zasady jak już poznamy zwycięzców jak ma dalej oceniać, czy to moja intencja twórcza. icon_smile
Awatar
jestem zawsze
09-08-2020 14:48

Zgłaszam propozycje "Obstaw! Eurowizja Junior 2020"
Od 9 do 27 listopada odbywało by się głosowanie. Wtedy każdy użytkownik forum mógłby zagłosować na wszystkie piosenki (oprócz Polskiej) Eurowizji Junior. By wyglądało np.
12 - Francja
10 - Hiszpania
8 - Gruzja
7 - Białoruś
6 - Holandia
5 - Ukraina
4 - Serbia
3 - Niemcy
2 - Rosja
28 listopada mógłbym policzyć głosy a następnego dnia, godzinę przed koncertem podać wyniki. Proszę wszystkich użytkowników jeśli mają jakieś uwagi, propozycję albo chcieliby mi pomóc przy realizacji to proszę do mnie napisać na priv.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
10-08-2020 20:57

Co do obstawiań programów telewizyjnych - było tutaj dość dawno temu (2012) obstawianie godziny przerwy w "Pierwszej Miłości" i pierwszej sceny, one cieszyło się sporą popularnością , ale zostało zakończone ze względu na to, że łatwo było wyłapać z ipli, kto będzie w pierwszej scenie po przerwie czy w pierwszej scenie odcinka. Nie wiem, czy w obecnym momencie istnienia tego forum jest potrzebne obstawianie programów telewizyjnych. Z innych obstawiano m.in. godzinę startu "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Jednak to jest już melodia przeszłości.

Co do obstawiania Eurowizji Junior - też w to wątpię, bo to jest program telewizyjny, event. Nie wiem, czy są osoby, które są tym zainteresowane, wiem, że na jednym z forów medialnych była prowadzona taka zabawa, tylko że tam zachowano tajność głosów, bo do prowadzącego przesyłało się je na prywatną skrzynkę. Tutaj mówimy o "typowaniu", nie "obstawianiu".

Chcę na koniec - myślę, ze to taka puenta - zwrócić uwagę na opis tego podforum:

Typowania sportowe. Emocje, rywalizacja, zabawa. Użytkownicy nie mogą sami zakładać nowych typowań
Udostępnij ten temat