Obstaw - dyskusja ogólna

Awatar
bardzo ważna osoba
04-09-2012 21:07

mi się ten pomysł nie podoba - przeciw icon_smile
Awatar
przyjaciel strony
03-11-2012 12:55

Mam pomysł, moglibyśmy zrobić takie Typowanie 1mbtmtm bo jutro jest finał, czyli że w tym typowaniu użytkownicy mogliby wytypować kto by wygrał icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-11-2012 15:23

Wprowadzamy zmianę w rangach - nagrodach za typowania. Zamiast kilkudziesięciu będzie jedna - widoczna przez miesiąc od zdobycia - potem zniknie. Za to będzie widoczna na forum, tak jak np. ranga Przyjaciel. W związku z tym, docelowo wszystkie wcześniej zdobyte rangi znikną z profili. Dzięki temu ranga zyska na znaczeniu, będzie bardziej prestiżowa i unikniemy zjawiska kolekcjonowania rang icon_wink.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
20-11-2012 15:52

Czyli w typowaniu PM nie będę mógł żadnej nagrody dać ? To może przynajmniej w Europejskim? icon_surprised Lipa...
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-11-2012 15:54

Będziesz mógł, tak jak teraz - tyle, że ranga będzie niestała - na miesiąc, ale za to będzie widoczna na forum icon_smile.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
20-11-2012 15:57

Aha. Czyli do jednej tabeli typerzy będą zbierać punkty, po miesiącu zostanie wyłoniony zwycięzca w danym miesiącu itd. do końca. Tak przynajmniej rozumuję icon_wink Jednak w Typowaniu Europejskim musi być jakaś nagroda na koniec sezonu icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-11-2012 16:01

Ja to widzę tak, że ktoś zdobywa u Ciebie Typera za godziny, Ty piszesz do mnie i przyznaję mu rangę na 30 dni, widoczną w profilu i na forum. Jak ktoś w tym samym czasie zdobędzie rangę w innym typowaniu, to wydłużymy mu czas wyświetlania do 60 dni itp.

Co do typowania europejskiego, to możemy pomyśleć nad specjalną rangą, to jest kwestia otwarta icon_smile.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
20-11-2012 16:04

Dobra, rozumiem icon_smile
Udostępnij ten temat