Obstaw - dyskusja ogólna

zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-08-2013 17:51

Ja także oczekuję na odp. na pytanie powyżej. Jakby co, chciałbym złożyć swoją kandydaturęicon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-08-2013 17:56

To musicie się dogadać między sobą, kto poprowadzi. Jak ja wybiorę kogoś z Was, to ta druga osoba się obrazi.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-08-2013 18:13

@MG Spokojnie możesz poprowadzić typowanie Mistrzostw Europy w siatkówce . Pytałem , tylko Michała , czy wiadomo kto poprowadzi typowanie , głosiłeś swoją kandydaturę , a ja ją popieram. icon_smile icon_wink Poza tym mogę zostać twoim zastępcą ( oczywiście, jeśli tak zdecydujesz , nie narzucam swojego zdania) , gdybyś nie mógł rozpocząć lub zakończyć jakiegoś typowania .
Edytowane przez doniu dnia 05-08-2013 18:18
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-08-2013 18:17

To mamy jasność icon_smile. Dziękuję.
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-08-2013 18:17

doniu, Okicon_smile Chciałbym cię jedynie prosić, abyś w razie mojej nieobecności zamknął typowanieicon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-08-2013 18:29

@MG OK icon_wink

Mam tylko jedną prośbę do Michała , że jakby ktoś nie dał rady poprowadzić w przyszłości jakiegoś typowania , to , żeby dał znać tak z tydzień przed rozpoczęciem obstawiania , by mieć czas na przygotowanie typowania ( parę godzin przed rozpoczęciem turnieju sportowego to niezbyt dużo czasu na przygotowania).
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-10-2013 19:30

Ze względu na słabą grę reprezentacji i brak awansu do MŚ 2014, podjąłem decyzję o zakończeniu obstawiania meczów reprezentacji na III edycjach. Ostatnim meczem obstawianym jest w związku z tym mecz z Anglią. icon_smile
jestem zawsze
13-10-2013 12:35

Widać że nie tylko Tobie się odechciało już tej reprezentacji i ich grania. Zresztą można się zastanawiać czy w ogóle w przyszłych miesiącach, latach Polska reprezentacja będzie w czymś uczestniczyła? Kto na to będzie patrzył i wydawał jeszcze na to pieniądze, czas i zaangażowanie.
Edytowane przez doniu dnia 13-10-2013 19:28
Udostępnij ten temat