Obstaw - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-10-2013 00:14

Wspomniane obstawianie chce przejąć Liverpool802. Jeśli nie macie nic przeciwko, to tak się stanie.

Chodzi o obstawianie wyników meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
19-10-2013 18:43

Michał, sorry, ale ja nie wyrażam na to zgody. Ponieważ to nie ma sensu dalsze obstawianie meczów reprezentacji, która gra słabo. Tak jak mówiłem, III edycja, która zakończyła się w tym tygodniu jest ostatnią i nie zamierza być kontynuowaną.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-10-2013 19:05

W takim razie po prostu Liverpool802 stworzy swoje, nowe typowanie na ten temat, a Twoje będzie zamknięte. Tyle w tym temacie.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
19-10-2013 19:07

Zaraz, to chce zrobić obstawianie od nowa? icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-10-2013 19:14

Napisał do mnie, bo Ty rezygnujesz. Takie sytuacje już były i po prostu zgłaszały się nowe osoby na miejsce osób, które rezygnują i nie było afer Krzysztofie. Nie chcesz prowadzić, to zgłasza się ktoś na Twoje miejsce i już. No chyba, że chcesz jednak nadal to prowadzić, to się zastanów, bo nie rozumiem teraz Twojego sprzeciwu.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
19-10-2013 19:18

Chodzi mi o to, żeby wogóle nie było tego obstawiania już więcej, bo tak jak napisałem wcześniej nie ma sensu obstawiać wyniki meczów polskiej kadry, która po prostu gra słabo i tyle icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-10-2013 19:22

Proponuję, żebyście się dogadali między sobą. Jak nadal będzie chciał to po Tobie przejąć, to cóż - trzeba to będzie jakoś rozwiązać.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
19-10-2013 19:25

Dobrze, niech spróbuje icon_wink Ale informuję, że nie będę miał zamiaru brać udział w tym obstawianiu icon_wink
Udostępnij ten temat