Obstaw - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
26-07-2011 19:08

No nie icon_wink
wielki859 napisał(a):
Dzięki za głosy oddane na mnie. Tylko pytanie. Chcecie raz dwa już typowanko meczu Wisły czy jutro zaczynamy ?
Można spróbować dzisiaj icon_smile Tyle,że typowanie trwałoby do 1 gwizdka.
Awatar
bardzo ważna osoba
26-07-2011 19:10

No tak, do pierwszego gwizdka.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-07-2011 20:37

Otóż chciałbym, aby osoby prowadzące typowania, ale nie wszystkie, tylko te osoby najaktywniejsze i najbardziej zaufane w serwisie, miały uprawnienia moderatorskie w dziale Typowania i zabawy icon_smile. Dzięki temu będziecie mogli usunąć jakieś wpisy napisane przed czasem lub nie na temat i zablokować wątek, wtedy gdy nie ma typowania icon_smile. Uprawnienia moderatora będą obowiązywać tylko w dziale Typowania i zabawy plus w Śmietniku, bo tam trzeba też czasem przenieść to i owo icon_wink. Na pewno chciałbym nagrodzić tą funkcją użytkowników: rafpolsat i wielki859, jeśli się zgodzą oczywiście icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-07-2011 20:44

I'm Michał and I Will Moderator !... Oh my god (pozdro Joey Styles ;P ) Czemu nie miałbym się zgodzić na to ? To dla mnie poważna funkcja więc zgadzam się!
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-07-2011 20:45

Ok icon_smile. To za chwilę będziesz icon_smile.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-07-2011 20:54

Dziękuję za rangę i obiecuję, że będę przestrzegał tutaj wszystkiego icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-07-2011 21:00

To gratuluję i powodzenia icon_smile. Może jeszcze do Was ktoś dołączy icon_wink.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
29-07-2011 21:02

Dziękuje bardzo za range !! icon_green Nareszcie moje typowanie nie będzie zaśmiecone icon_green I dyskusja też. icon_wink Składam na Twoje ręce przysięge ! icon_green
Udostępnij ten temat