Nasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzne

Nasze prace graficzne

Awatar
bardzo ważna osoba
18-04-2016 15:56

1 jest idealne icon_green jeszcze jakiś dopisek tv i będzie super icon_smile
Awatar
jestem zawsze
18-04-2016 16:02

Tak swoją drogą czy wie ktoś może jaką czcionkę używa Eska w swoim logotypie? Chciałbym spróbować zrobić logo dla Ósemki TV icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
18-04-2016 18:19

Polsatus napisał(a):

1 jest idealne icon_green jeszcze jakiś dopisek tv i będzie super icon_smile

A po co TV? Czy każdy kanał musi mieć to w nazwie? Zwłaszcza, że WP1 to nie WP1 TV.

MK napisał(a):

Tak swoją drogą czy wie ktoś może jaką czcionkę używa Eska w swoim logotypie? Chciałbym spróbować zrobić logo dla Ósemki TV icon_smile

Nie licz, że Ósemka TV będzie miała logo w tym samym stylu co ESKA TV.
Awatar
bardzo ważna osoba
02-05-2016 10:38

To prawda, że jest to wp1. Po prostu zasugerowałem dopisać (aby nikt nie pomyślał, że WP 1 to nowy serwis www icon_green)

MK
Raczej ósemka z eska nie wiele będzie miała wspólnego. Co do twoich prac graficznych. Fajne masz pomysły, czekam na twój projekt ósemki. Tylko może zaopatrz się w odpowiedni program graficzny. Paint to prawda. Zabawka która za wiele nie potrafi icon_smile
Awatar
jestem zawsze
21-05-2016 12:20

Mimo wszystko bawię się dalej w grafikę - tym razem pod lupę wziąłem Super Polsat.
Oto ulepszona wersja loga stacji Nowa TV dla której to propozycje kiedyś tutaj wrzucałem:
i.imgur.com/pH87xhZ.png

Tutaj znajduje się moja propozycja loga dla Polsatu Futbol gdyby stacja jeszcze istniała:
i.imgur.com/bKAjJsV.png

Zaś tutaj propozycja loga dla serwisu internetowego polsatsport.pl:
i.imgur.com/iBD2ysO.png

Tak wyglądało by logo stacji Super Polsat gdyby zrobiono je na podstawie nowego loga Polsatu Sport:
Projekt nr. 1:
i.imgur.com/SQXeAir.png

Projekt nr. 2:
i.imgur.com/m9LjnKI.png

A tak gdyby wzięto pod uwagę format obecnego loga Polsatu:
Projekt nr. 1:
i.imgur.com/E51MxSq.png

Projekt nr. 2
i.imgur.com/n2mji0R.png

A tutaj gdyby ktoś potrzebował wzory na bazie nowego loga stacji Polsatu:
i.imgur.com/UFFVaQv.png

i.imgur.com/pLSM6bN.png

I wzór projektowanego loga na bazie symbolu Polsatu:
i.imgur.com/biw2N6s.png
Edytowane przez MK dnia 21-05-2016 13:00
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-05-2016 14:23

i.imgur.com/GImdIkv.jpg


i.imgur.com/t9WC4tg.jpg


i.imgur.com/WXJn5dM.jpg
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
22-05-2016 17:03

Przygotowałem logotypy kanałów Polsat Sport na bazie nowych wersji, ale właśnie z tą starą czcionką. Od razu widać, że nie głupio to wygląda i mogli spokojnie skorzystać z tej czcionki, ale cóż - jak już wcześniej pisałem widocznie postanowili zacząć wszystko od początku icon_wink

[center]
tvpolsat.info/forum/attachments/polsat_sport_logotypy_nowe.png
[/center]

PT, Co tu dużo mówić, to jest po prostu piękne co przygotowałeś, brawo icon_smile

MK, Przecież już Polsat Biznes miał logo o podobnej kolorystyce, więc mogłeś skorzystać też z tamtego wzoru do swoich projektów icon_smile
przemekp dodał/a następującą grafikę:
polsat_sport_logotypy_nowe.png
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-05-2016 17:43

Może gdzieś tę czcionkę od "sport", "news", "extra" i "HD" gdzieś zgubili i dlatego nie mogli już zrobić z nią nowych logotypów... icon_green

Twój projekt wygląda bardzo ładnie, naprawdę szkoda że Polsat poszedł w tak prostą czcionkę, zamiast zostawić swego rodzaju ikonę, ale w nowej odsłonie.
I dziękuję za miłe słowo icon_smile
Udostępnij ten temat