Nasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzne

Nasze prace graficzne

Awatar
jestem zawsze
22-05-2016 19:43

Mam prośbę - jeżeli macie przy sobie oficjalną nową czcionkę Polsatu Sport coś co ją przypomina to bardzo poprosiłbym o loga dla:
- Polsatu Futbol
- Polsatu Sport.pl
- Super Polsatu
Byłbym bardzo wdzięczny za tego typu prace.
Awatar
piszę coraz więcej
22-05-2016 20:16

Zróbcie loga PS używając czcionki wykorzystanej w logo Cyfrowy Polsat.

Logo Polsat Super czy Super Polsat kojarzy mi się z jakąś gwiazdką i napisem Super pisanym jakąś czcionką "odręczną". Może ktoś coś takiego zrobi? icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
23-05-2016 11:21

@PT
Naprawdę super to wygląda icon_smile
@przemekp
Bardzo dobre logotypy, i moim zdaniem spokojnie mogłyby zagościć jako oficjalne. icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
23-05-2016 11:45

przemekp napisał(a):

Przygotowałem logotypy kanałów Polsat Sport na bazie nowych wersji, ale właśnie z tą starą czcionką. Od razu widać, że nie głupio to wygląda i mogli spokojnie skorzystać z tej czcionki, ale cóż - jak już wcześniej pisałem widocznie postanowili zacząć wszystko od początku icon_wink

[center]
tvpolsat.info/forum/attachments/polsat_sport_logotypy_nowe.png
[/center]

PT, Co tu dużo mówić, to jest po prostu piękne co przygotowałeś, brawo icon_smile

MK, Przecież już Polsat Biznes miał logo o podobnej kolorystyce, więc mogłeś skorzystać też z tamtego wzoru do swoich projektów icon_smile

Pomysł nie najgorszy icon_smile Jedynie te dopiski "HD" proponowałbym mniejsze. To nie czasy jeszcze sprzed kilku lat, żeby tą rozdzielczość tak eksponować.
Awatar
bardzo ważna osoba
23-05-2016 13:31

@Emil
Prawda. Napis HD duży, ale w końcu musi być widoczny icon_smile. Na przykład na logotypie TVP1 napisu HD praktycznie nie widać icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
23-05-2016 14:00

Musi? Według kogo? Drobny dopisek "HD" i wystarczy. A nie taki eksponowany kloc, jakby to było coś tak nowego jak teraz Ultra HD.
rozkręcam się
06-06-2016 21:22

Nad czymś zaczynam pracować icon_green Co tutaj można do tego jeszcze dodać icon_smile ?
zmniejszacz.pl/zdjecie/437/5306977_212231.jpg
Awatar
wkręcam się
08-06-2016 21:16

mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/1c3f7838155663.57575d131a290.png


i.cubeupload.com/Yp82jM.png


i.cubeupload.com/TbGw7a.png


i.cubeupload.com/AWp1ve.png


i.cubeupload.com/wULhy5.png
Udostępnij ten temat