Podziel się ciekawym linkiemPodziel się ciekawym linkiemPodziel się ciekawym linkiemPodziel się ciekawym linkiem

Podziel się ciekawym linkiem

Awatar
stały bywalec
12-05-2012 09:02

Ostatnio wielkie oburzenie min. na tej stronie, wywałał atak na dziennikarkę Polsatu podczas pielgrzymki Radia Maryja.Z tego co wiem sprawa znalazła się w sądzie.I prawidłowo, w końcu zaatakowano dziennikarkę telewizji, która sprzyja naszemu nierządowi.Wczoraj poseł naszej umiłowanej partii miłości S.Niesiołowski zaatakował dziennikarkę Gazety Polskiej-Ewę Stankiewicz.Ta sprawa raczej w sądzie się nie znajdzie.Zresztą zobaczcie pokaz chamstwa tego posła.Raczej w Polsacie, czy w Tusk Vision Network tego nie zobaczycie.[center]
[/center]
bardzo ważna osoba
12-05-2012 09:36

To ciekawe, bo wczoraj TVN to pokazywał ze swoich kamer... Nawet pokazano zakłopotaną panią z kamerą icon_wink Może nie akurat tę scenę, ale można było odnieść wrażenie, że poseł się nie lubi z tą panią icon_wink.
Edytowane przez frk001 dnia 12-05-2012 09:46
Awatar
stały bywalec
12-05-2012 09:57

Może nie akurat tę scenę
No właśnie.Ja tam TVN-u nie oglądam, ale nie wierzę, żeby to pokazali.To bardzo niewygodne.
bardzo ważna osoba
12-05-2012 10:20

Dlaczego niewygodne? Każdy chyba zna pana Niesiołowskiego i jego styl. Ja nie widzę w tym filmie nic zaskakującego icon_wink
Awatar
stały bywalec
12-05-2012 10:27

Ja nie widzę w tym filmie nic zaskakującego
To jest poseł, czyli co dobrze zrobił?.Gdy zwykły obywatel zaatakował dziennikarkę Polsatu, to była afera.Gdy poseł atakuje inną dziennikarkę, to ty nie widzisz w tym nic zaskakującego.
bardzo ważna osoba
12-05-2012 10:40

Czy ja gdzieś napisałem, że on zrobił dobrze? Dla mnie nie jest zaskakujące zachowanie tego posła ponieważ wiem czego można się po nim spodziewać. To jest specyficzny poseł. Jego karygodne zachowanie, także w mediach, jest wszystkim znane od lat. Jeśli myślisz, że poniesie on jakieś konsekwencje to się możesz srogo zawieść. Poza tym, wkrótce pewnie te posty poleca do kosza icon_wink.
Awatar
stały bywalec
12-05-2012 10:44

Wiem, że nie poniesie żadnych konsekwencji i to jest najgorsze w tym wszystkim.Jakiegoś emeryta ciągali po sądach, a taki poseł może wszystko.A niby dlaczego te posty mają być usunięte?.
bardzo ważna osoba
12-05-2012 12:36

Zgodzę się z panami, ale uważam, że forum to jednak nie jest miejsce na takie dyskusje - zachęcam do przeniesienia się z tym na Prywatne Wiadomości. icon_smile
Udostępnij ten temat