OBSTAW: LM, LE i LKE 2023/2024

Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
22-05-2018 12:54

Real Madryt vs Liverpool FC 1:2
bardzo ważna osoba
22-05-2018 14:51

Real Madryt vs Liverpool FC 1:2
Awatar
bardzo ważna osoba
22-05-2018 16:10

Liga Mistrzów:
Real Madryt - Liverpool FC 2:1
Awatar
ważna osoba
25-05-2018 21:17

Real Madryt - Liverpool FC 3:2.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-05-2018 21:26

Liga Mistrzów:

Real Madryt - Liverpool FC 1:2
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
27-05-2018 19:23

Oto wyniki finału Ligi Mistrzów UEFA:

[center]Real Madryt vs Liverpool FC 3:1 (0:0)
Benzema 51', Bale 64', 83' - Mane 55

REAL MADRYT Z TRZYNASTYM PUCHAREM EUROPY, TRZECI PUCHAR Z RZĘDU!'[/center]

8 pkt za wynik: RS, doniu
4 pkt za wygraną Realu Madryt: -||-, AG, Cyfrowy Polsat.

I tak kończy się kolejny już, siódmy sezon obstawiania, który miałem zaszczyt poprowadzić icon_wink Rany, jak to zleciało?! icon_green Łącznie zdobyliście 968 pkt we wszystkich 25 obstawianiach od czerwca 2017 do maja 2018. Obstawianie wygrałem ja, to już było pewne po półfinałach, ale się nie spodziewałem, że to będzie rekordowy wynik icon_surprised Ale tu trochę zdecydowały dobre obstawiania w fazie grupowej. Gratulacje również dla reszty stawki, dla uplasowanych na drugim miejscu Krzyśka i donia, jak i wszystkich innych, którzy obstawiali i dzielnie walczyli do końca icon_wink W sierpniu czeka nas ciekawy, madrycki pojedynek w Superpucharze icon_green Pewnie się zastanawiacie, czy będzie kolejny sezon obstawiania. Będzie, ale sobie odpuścimy rundę wstępną Ligi Mistrzów, bo ta formuła tego miniturnieju troszeczkę jakby rozwala koncepcję obstawiania icon_wink Też tutaj jest wykluczona runda wstępna Ligi Europy, która jednak rozgrywana będzie na zasadach dwumeczu. No chyba, że dalibyscie znać w wątku dyskusyjnym, albo na prywatnej wiadomości, czy chcielibyście w takim czymś się zabawić icon_wink Bądźcie pewni, że pojawi się kolejny sezon przygód największych z największych (no i polskich drużyn przez przynajmniej rundę mrgreen ) icon_green

Tabela końcowa (błędy na PW):
1. RS - 185 pkt
2. Krzysiek - 148 pkt
doniu - 148 pkt

4. AG - 132 pkt
5. Cyfrowy Polsat - 114 pkt
6. Liverpool802 - 113 pkt
7. Mariusz - 74 pkt
8. przemekp - 34 pkt
9. Polsatus - 13 pkt
10. Piotrrr - 7 pkt

Tak się kończy ta edycja, zapraszam za około miesiąc na obstawianie pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów i Ligi Europy, już na tych nowych zasadach icon_wink I w Polsacie w cenach premium mrgreen A o rozstrzygnięciach rundy wstępnej na pewno Was poinformuję przed startem pierwszego obstawiania, także stay tuned! Bardzo dziękuję za obstawianie w tym sezonie, zapraszam w następnym, zaproście swoich znajomych, bo może uda nam się zbudować większą frekwencję icon_wink Trzymajcie się i do zobaczenia icon_smile
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
04-07-2018 18:56

Rozpoczynamy edycję 2018/2019 obstawiania Ligi Mistrzów i Ligi Europy icon_smile Rozegrano już rundy wstępne, więc i my wkraczamy do gry z obstawianiem 1 rundy eliminacji do Ligi Mistrzów i Ligi Europy icon_smile Aby nie być gołosłownym, przypomnę zasady gry:

1. Pierwsze obstawianie rusza dzisiaj, będzie to obstawianie pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów i Ligi Europy, jego koniec we wtorek 10 lipca.
2. Stawka punktowa przez 3 fazy eliminacyjne, fazę grupową, 1/16 / 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały to bez zmian 3 pkt za poprawny wynik i 1 pkt za poprawnego zwycięzcę spotkania/remis. Finały to tradycyjne 8 pkt za wynik i 4 pkt za wygraną danej drużyny. Play-off eliminacji czyli 4. runda to 6 pkt za wynik i 4 pkt za dobrego zwycięzcę lub remis w przypadku play-off. Obstawianie Superpucharu Europy ruszy 10 sierpnia, a zakończy się 15 sierpnia o 20:45. W tej edycji to obstawianie będzie włączone w obstawianie rewanżów 3 rundy eliminacji do Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Ma to związek z kalendarzem UEFA, wymyślono sobie, że 14 we wtorek będzie rewanż LM, 15 w środę będzie Superpuchar, a 16 w czwartek rewanż LE. W przypadku rzutów karnych nie przyznaję punktów za wynik, a tylko punkty za zwycięzcę meczu. W przypadku dwumeczów, gdy wynik drugiego meczu będzie na korzyść drużyny, która przegrała dwumecz w karnych, przyznaję punkty za obstawienie tej drużyny, jak i punkty za obstawienie zwycięzcy dwumeczu w karnych.
3. Od eliminacji przez fazę grupową do pucharowej i ćwierćfinału obstawianie zawiera 6 spotkań - 3 z LM i 3 z LE, w tym drużyny z Polski. Tradycyjnie od fazy grupowej do ćwierćfinału jest "Joker" - najciekawsze spotkanie kolejki. 4 pkt za wynik i 2 pkt za zwycięzcę/remis. Obstawianie kończy się na 15 minut przed pierwszym gwizdkiem. Od 4 rundy wchodzi w Lidze Mistrzów nowy rozkład godzinowy (18:55 i 21:00), wobec czego obstawianie będzie się kończyło albo o 18:40, albo o 20:45. Jeszcze zobaczymy, jak to ustalimy icon_wink
4. Zwycięzcą obstawiania zostaje osoba, która będzie posiadala na koniec największy dorobek punktowy, zdobywa tym samym tytuł mistrzowski. Jeszcze nigdy się nie zdarzyło, aby doszło do remisu. W przypadku remisu, dwie lub więcej osób zostaje triumfatorami. Oznacza to, że nie stosujemy tie-breakerów do wyłonienia mistrza.
5. Obrońcą tytułu jest moja skromna osoba, zdobyłem na koniec poprzedniej edycji 185 pkt, wygrałem 37 punktami z Krzyśkiem i doniem. Osobiście liczę na to, że wreszcie w tym sezonie uda się przekroczyć barierę 200 pkt. Było blisko w ostatnim!
6. Wszystkie błędy, pochwały, zastrzeżenia, uwagi zgłaszajcie mi na PW icon_wink Mam nadzieję, że ten sezon obstawiania przyciągnie rzesze wiernych graczy i nowych icon_smile

Do eliminacji z rundy wstępnej Ligi Mistrzów awansował zespół Drita Gjilane z Kosowa, pokonał w turnieju na Gibraltarze Santa Colomę i gospodarzy, czyli Lincoln Red imps. A teraz zaczynamy to, co tygrysy lubią najbardziej mrgreen Czas na obstawianie 1 rundy eliminacji do Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Już w tej rundzie są polskie zespoły, a w Lidze Mistrzów jest Legia icon_smile To są właśnie te reformy, o których mówiono w ostatnich latach. Ale nie ma się co martwić, bo są też inne, egzotyczne teamy icon_green Oto spotkania do obstawiania:

Liga Mistrzów:
FC Flora Tallinn vs Hapoel Beer Szewa FC (wt. 17:30)
FC Drita Gjilane vs Malmo FF (wt. 20:45)
Cork City FC vs KP Legia Warszawa (śr. 20:45)
Liga Europy:
FC Lahti vs FH (czw. 18:00)
Górnik Zabrze vs FC Zaria Balti (czw. 20:00)
KKS Lech Poznań vs FC Gandzasar Kapan (czw. 20:45)

Obstawianie potrwa do wtorku 10 lipca do godziny 17:15 icon_smile Życzę powodzenia w obstawianiu otwierającym nowy sezon!

FC Flora Tallinn vs Hapoel Beer Szewa FC 0:2
FC Drita Gjilane vs Malmo FC 0:3
Cork City FC vs KP Legia Warszawa 0:2
FC Lahti vs FH 1:2
Górnik Zabrze vs FC Zaria Balti 3:1
KKS Lech Poznań vs FC Gandzasar Kapan 2:0
bardzo ważna osoba
04-07-2018 20:31

FC Flora Tallinn vs Hapoel Beer Szewa FC 1:3
FC Drita Gjilane vs Malmo FC 0:2
Cork City FC vs KP Legia Warszawa 0:2
FC Lahti vs FH 1:0
Górnik Zabrze vs FC Zaria Balti 3:0
KKS Lech Poznań vs FC Gandzasar Kapan 2:1
Udostępnij ten temat