DYSKUSJA: LM, LE i LKE 2021/2022

bardzo ważna osoba
12-06-2015 19:09

Przede wszystkim dziękuję za gratulacje powiem wam że sam nie uwierzyłem w tą trzecią bramkę jak ją strzelili i już w końcówce się pogodziłem że nie trafiłem wyniku aż tu taka niespodzianka i jak zaczynałem obstawiać mecze w typowaniu to nigdy bym nie przepuszczał że to ja właśnie wygram tym bardziej że wszystkich meczów w sezonie zdarzyło mi się nie obstawić głównie z powodu awarii komputera tym bardziej się ciesze no i oczywiście czekam na V edycję bo to świetna zabawa i przy okazji można sprawdzić jaką ma się trafność icon_green icon_smile. PS RS przyjemnie się czyta twoje podsumowania danego typowania icon_smile
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
28-07-2015 18:24

Mój błąd - sorry za pomyłkę z tym Krasnodarem i z wytrzaśnięciem Klagenfurtu i Tirany icon_razz.gif Strona UEFA.com zawodzi mnie po raz kolejny icon_wink


Dzięki Liverpool802 - staram się icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-02-2016 19:06

Rafał, powinienem dostać jeszcze 1 pkt za obstawienie wygranej Lazio icon_wink Obstawiłem 1:0, a wygrało 3:1 icon_wink
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
27-02-2016 19:50

Czyli 121? Sory, nie uwzględniłem, mój błąd, poprawiam icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-02-2016 20:21

Dzięki icon_smile
bardzo ważna osoba
27-05-2018 21:19

To była moja najsłabsza edycja bo chyba nigdy nie wypadłem po za pierwszą piątke ale moge sie mylić ale cóż tak to bywa Rafale możesz doprecyzować o co chodzi z tą rundą wstepną ? icon_wink Ps dziękuje za wspólną zabawę i zapewniam o swojej obecności w nastepnej edycji icon_wink
Edytowane przez Liverpool802 dnia 27-05-2018 21:35
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
29-05-2018 20:34

Runda wstępna Ligi Mistrzów - 4 kluby z tych najsłabszych państw biorą udział w takim jakby turnieju na Gibraltarze, który odbywa się pod koniec czerwca. Jednego dnia są półfinały, a dwa dni później jest finał. Boję się, że tak małe odstępy czasu nie pozwolą odpowiedniej liczbie osób na obstawienie.

W Lidze Europy, tak jak napisałem w wątku, jest to zwyczajny dwumecz.
bardzo ważna osoba
29-05-2018 21:45

To tak myślę że nie ma sensu tego przeprowadzać zwłaszcza że frekwencja w typowaniu uległa lekkiemu spadkowi niestety icon_confused
Udostępnij ten temat