DYSKUSJA: LM, LE i LKE 2021/2022

Awatar
bardzo ważna osoba
26-05-2014 21:44

9 miejsce to dobre jak na pierszy raz brawa dla zwycięscy
Awatar
bardzo ważna osoba
07-07-2014 14:35

Tutaj jest błąd. Zamiast La Florita powinno być La Fiorita.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
07-07-2014 17:18

Dzięki, za dziwną czcionkę mają na stronie UEFA mrgreen
Awatar
bardzo ważna osoba
07-07-2014 17:55

To można zaznaczać, kopiować i tutaj wklejać gotowe nazwy, a nie przepisywać.
icon_wink
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
13-08-2014 19:51

Informuję, że obstawianie fazy play-off obu rozgrywek zostanie rozpoczęte w dniu jutrzejszym. Ma to związek z oczekiwaniem na decyzję UEFY w sprawie odwołania Legii związanego z walkowerem. Dzisiaj ukażą się tylko wyniki Superpucharu Europy icon_smile
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
20-10-2014 21:07

Informacja:

Informuję, iż w dniu jutrzejszym mam wycieczkę do Gross-Rosen i do Wałbrzycha (Zamek Książ), w związku z czym nie dam rady zamknąć obstawiania o 17:30. Mam jednak prośbę, abyście przestrzegali pory końca obstawiania i po tej godzinie nie obstawiali icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
07-06-2015 23:31

Dzięki za wspólną zabawę icon_smile

Szkoda, że nie udało się wygrać kolejny raz z rzędu icon_green
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
12-06-2015 08:50

Ja również wszystkim pięknie dziękuję za fajną rywalizację oraz dodatkowe podziękowania dla RS za prowadzenie i moderowanie tego obstawiania icon_smile I przede wszystkim gratuluję zwycięzcy Liverpool802, który w fantastycznym stylu zasłużenie zdobył tytuł icon_smile Choć gdy tylko przypomnę sobie ten finał to ciągle nie mogę tego zrozumieć - znakomity Pan sędzia CĂźneyt Çakir dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry, ale nie wiedzieć czemu nie gwiżdże po upływie tego czasu i piłka wpada do bramki na 3:1 po upływie... 6 minut i 39 sekund, no co za kretyn... Oczywiście nie ma to dla mnie większego znaczenia, że nie zająłem 1. miejsca, bo dla mnie nie jest najważniejsze zwycięstwo tylko dobra zabawa, a i tak 2. miejsce uważam za świetny wynik icon_smile Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu obstawiana europucharów, a wakacje w tym obstawianiu akurat nie będą długie tak jak wspomniał RS w podsumowaniu, bo przecież eliminacje startują już niedługo icon_smile I to startują z ukochanymi słabeuszami w roli głównej mrgreen

Mariusz, No szkoda, że znowu nie wygrałeś, bo miałbyś fajną serię icon_green Ale każdemu może się zdarzyć gorszy sezon, więc może za rok wrócisz w wielkim stylu i znowu wygrasz icon_smile
Udostępnij ten temat