DYSKUSJA: LM, LE i LKE 2021/2022

Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
28-08-2012 18:08

Informacja z wczoraj: W związku ze zbanowaniem uzytkownika piotrln, ten użytkownik otrzymuje dyskwalifikację w Typowaniu Europejskim, jego nick nie będzie widniał od ukazania się następnej tabeli, czyli w piątek.

Aktualizacja z dziś: użytkownik Pither216 EWE również otrzymuje dyskwalifikację w Typowaniu Europejskim !
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
31-08-2012 15:03

Uwaga: w regulaminie doszło do zmiany w punkcie 3 icon_smile
W fazie grupowej typujemy dwa mecze Champions League (co drugą kolejkę z TVP1) i mecz Europa League (w wypadku polskiego zespołu będzie to mecz polskiego zespołu, albo dwa mecze innych, jak z Polski nie będzie). Typowanie kończy się w każdy wtorek o 20:30
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
05-10-2012 14:37

Czemu w typowaniu nie ma wielkiego hitu Real M. - Borussia D. icon_question icon_wink
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
05-10-2012 14:51

Nie ma co typować Borussi co typowanie, mogę dać i zastąpić jeden mecz, ale wtedy będe musiał przesłać jeszcze raz początek typowania.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
05-10-2012 18:01

Nie no spoko. Tak tylko pytałem icon_wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
10-11-2012 02:05

rafpolsat, Po typowaniu III kolejki LM i LE miałem 32 punkty, więc jeśli w typowaniu ostatniej (IV) kolejki LM i LE uzyskałem 6 punków (1 pkt za wygraną Juventusu, 1 pkt za wygraną Anji, 3 pkt za wynik meczu Bayer Leverkusen - Rapid Wiedeń i 1 pkt za wygraną Bayeru), to czy teraz nie powinienem mieć 38 punktów, a nie 34 pkt, tak jak to mówi tabela? icon_wink Sorry, że pytam, ale chciałem się upewnić wink
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
10-11-2012 11:16

No i tutaj zobaczyłeś mojego faila mrgreen Ĺšle policzyłem punkty, już masz 38 icon_smile Jak coś, to zgłaszaj tutaj icon_wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
10-11-2012 14:26

rafpolsat, Ok, dzięki icon_wink Tylko dziwne, że w typowaniu lig zagranicznych też niedawno miałem podobny przypadek icon_wink
Udostępnij ten temat