Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?

Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?

bywam tu czasem
22-07-2010 16:10

Jak w tytule wątku - które stacje powinny według Was dołączyć do oferty Cyfrowego Polsatu. Ja swoje propozycje podam wkrótce (wymagają przygotowania).
Awatar
ekipa moderatorska
22-07-2010 16:34

Domyślam się że masz na myśli SPORTKLUBY icon_wink
bywam tu czasem
27-07-2010 10:14

Powinni dać Trace.tv, TVP Historia, TVN Warszawa i Religia.tv
Awatar
przyjaciel strony
27-07-2010 10:47

#4 Ciekawe o ile by skoczył do góry abonament po takiej dawce nowościicon_wink Co do Mezzo to marne szanse, to stacja francuska powiązana z C+, stąd jej dostępność jedynie w Cyfrze i kablówkach. Jak dla mnie mogą włączyć Sportkluby, Universal Ch., Scifi i History.
Awatar
jestem zawsze
27-07-2010 15:00

Ja chcę powrotu TV1000,Hallmark,nSport(ale to raczej mało prawdopodobne),obydwa Viasaty,Discovery Historia,National Geographic,Mezzo i kilka kanałów będących w Cyfrze + na czele z kuchnia.tv icon_smile
Awatar
ważna osoba
27-07-2010 18:00

Mnie brakuje w ofercie TVP HD i ESKA TV ale na szczęście jest FTA więc można dodać go ręcznie jeśli posiada się dekoder HD
Edytowane przez DjTomy dnia 27-07-2010 18:18
Awatar
jestem zawsze
27-07-2010 18:16

Mi się marzy aby Eska TV uruchomiła wersje SD swojej stacji. Viva byłaby zagrożona. Poza tym w grupie zagranicznych chętnie widziałbym RTR Planeta,Channel One z Rosji ,RTS z Serbii,TVRi z Rumunii,Ictimai TV z Azerbajdżanu,TVE z Hiszpanii,RTP Internacional z Portugalii,MKRTV z Macedonii,Kanał 1 z Armenii,ERT World z Grecji czy TRT Turk z Turcji - fani Eurowizji mający tą platformę byliby zadowoleni gdyby dostali te kanały w ramach listy CP. A skoro brakuje zagranicznych kanałów muzycznych to można dołożyć do CP rosyjskiego Music Box'a i RU TV.
bardzo ważna osoba
27-07-2010 18:36

Na pewno: SPORTKLUB'y

I jeszcze:

- Viasaty (ale raczej ich nie dodadzą, bo sami nadawcy tego nie chcą)
- Discovery Historia
- TVP Historia
- History
- ID
- BBC HD
- TVP HD
Udostępnij ten temat