Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?

Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?

Awatar
stały bywalec
02-11-2011 13:14

no to ludzie będą odchodzić i przechodzić do nowo powtstajacej platformy Cyfry N
wkręcam się
26-11-2011 09:00

Eska tv, polo tv,tv disco,mtv rock,kino polska muzyka,discovery ID,discovery historia i 4 kanałybbc,travel Channel hd,Viacom blink,13Street Universal Channel i Sci Fi Channel, Universal Channel,mgm i mgm hd,tvp 1 hd,filmbox extra,filmbox family orazsportklub.

Połączono 6 postów,w prawym dolnym rogu masz przycisk edytuj.Zanim wejdziesz na forum to najpierw naucz sie pisać.Każdy następny post z taka iloscią błedów będzie lądował w koszu.

redaktor: Prosiłem kilka dni temu o staranne pisanie, niestety brak poprawy. Za te masakryczne błędy i nabijanie sobie postów jest ostrzeżenie !
Awatar
zwycięzca quizu
26-11-2011 11:20

Fajnie jakby Polsat zrobił jakieś kanały premium,
n ma npremium
Cyfra ma canal+
a Polsat ? Nic

Ja bym chciał żeby Polsat Sport Extra nadawał w HD
jestem zawsze
26-11-2011 11:34

Właśnie o to chodzi, że "n ma premium, Cyfra ma canal+", a przez to Polsat nie ma już z czego zrobić kanału premium nawet jakby chciał, a jak wiadomo nie chce.
Awatar
wkręcam się
26-11-2011 14:59

wszystkie platformy powini się wymienić się wszystkimi swoimi kanałami
1cpn1 z n i cyfrą+ i odwrotnie
wkręcam się
26-11-2011 16:27

tv disco i eska tv
bardzo ważna osoba
29-11-2011 17:10

Cyfrowym Polsacie który od grudnia 2009 r. przejął cześć udziałów. Kontrakt ten obejmuje także dwa kanały Zone Horror i Zone Fantasy które mają zadebiutować w Polsce prawdopodobnie do 2010 roku. Mam pytanie gdzie są te dwa kanały wymienione wyżej (źródło Wikipedia.pl -> podstrona Chello Zone)
Awatar
bardzo ważna osoba
29-11-2011 17:14

krzychu00012, Od razu widać z jakiego źródła korzystałeś więc, nie wierz temu źródłu w sprawach kanałów, bo tam każdy sobie może coś napisać.
Udostępnij ten temat